Łazienka otwarta na sypianię

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

9 lipca 2013, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie macie zdanie na temat takiego rozwiązania? Powiem szczerze, że jak pooglądam gotowe stylizacje tego rodzaju to bardzo mi się to podoba, ale sam chyba nie zdecydowałbym się na taką aranżację w swoim domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2013, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Można poeksperymentować. Przy podejmowaniu decyzji należy uwzględnić takie czynniki jak wilgoć i jak skutecznie odprowadzać, jakiś dobry system wentylacyjny. Nieprzyjemne zapachy to byłby dla mnie problem, dlatego bym zrezygnował z załatwiania grubszych spraw w takiej łazience. Bardziej służyło by mi to jako oaza relaksu, wtedy miało by to jakiś sens. Można by w takiej łazience umieścić jakąś wannę z hydromasażem, zestaw mebli łazienkowych z umywalką co by służyło jako toaletka, przytulna drewniana podłoga i kryształowy żyrandol.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2013, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że bezpieczniej było by zrobić łazienkę przy sypialni ale jako osobne pomieszczenie, ale też w takim stylu aby łazienka nie była taka zimna tylko bardziej przytulna i nawiązywała do sypialni. Jeżeli chodzi o relaks to kojarzy mi się taka wanna na zdobionych nóżkach

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2013, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W łazience ważne jest również oświetlenie do łazienki. Potrzebujemy tutaj kilku źródeł światła. Jako główne proponuje plafony lub oprawy wbudowywane na żarówki ledowe. Nad lustra listwy lub kinkiety. No i oczywiście paski ledowe, które nastrojowo podświetlą nam prysznic, wanny lub wnęki.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2013, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

No mnie się wydaje że otwarta łazienka nie jest dobrym pomysłem właśnie z racji grubszych spraw... poza tym nie wyobrażam sobie dłuższego posiedzenia z gazetą kiedy małżonka leżałaby w łóżku... są pewne momenty w życiu gdzie człowiek MUSI być sam...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2013, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam podobne zdanie w tej kwestii,łazienka otwarta na jakikolwiek pokój nie będzie dobrym pomysłem,ma to kilka zasadniczych minusów,w tym głównie wilgoć oraz obieg powietrza. Odradzam.


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2013, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

To trend w projektowaniu wnętrz w ostatnim czasie. Nie każdy ma do tego przekonanie ze względu na różny stopień intymności w tych sprawach. To co ja osobiście proponuję to całkowite wydzielenie toalety w takim rozwiązaniu, chodzi mi zapachy. Mi się to podoba takie rozwiązanie ale bardziej jako pokój kąpielowy fajna wanna i oaza relaksu po pracy przed snem.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2013, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

A może to w ten sposób rozwiązać? www.decoroom.eu/realizacje

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2013, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A w jaki dokładnie? Wstaw zdjęcie tak aby każdy Użytkownik na forum mógł zobaczyć o co chodzi. Warto pomyśleć o ciekawym kolorze płytek do swojej łazienki,a szeroki wybór znajdziecie u nas www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2013, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jezeli wszystko jest dobrze zaprojektowane i wziete pod uwage dobre odprowadzacze powietrza itd to moze spelnic swoje zadanie i wyglada calkiem ladnie jednak ja wole tradycyjne wydzielenie lazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 474

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >