Łazienka we włoskim stylu

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 sierpnia 2010, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
potrzebuję wszelkich informacji na temat włoskiej ceramiki łazienkowej i wyposażenia.
Interesują mnie stylowe marki, ciekawe aranżacje i oczywiście zakupy (sieci dystrybucji, dostępność, sklepy internetowe??)

Żona uparła się na łazienkę we włoskim stylu, i jest na urlopie, a ja w temacie mam blade pojęcie.
Dlatego proszę o porady i informacje o sprawdzonych producentach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2010, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja żona też coś takiego chciała.

Mniej więcej w tym stylu. Na razie nie stać mnie by zrobić taka łazienkę z tego względu że ceramika jest dosyć droga.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2010, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się podoba, lecz dla żony chyba trochę za ciemne.
A co to za marka?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2010, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, bardzo ładna ceramikę znajdziesz tutaj
valdama.pl - polecam.
Niesamowite wzory i włoski styl.
Niestety na remont mojej łazienki będą musiały jeszcze chwilę poczekać:(

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2010, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

osobiście bardzo zadowolona jestem z baterii eurorama, polecam, tu mają spory wybór: http://madix.com.pl/baterie_lazienkowe-1/baterie_prestige-2/ seria_watersquare_joy-15
dla fanów nowych, oryginalnych rozwiązań znalazłam coś ciekawego:)
http://madix.com.pl/kolumny_i_deszczownice-5/follow_me_waz_n atryskowy_z_drenazem-620p

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2010, 19:48

Zgadzam sie: good 0 bad

w sumie teraz kafle we wloskim stylu mozna znlezc u wszytskich krajowych producentow i do tego sporo zaoszczedzic.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2010, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

seria Prestige, jest całkiem w porządku. Mnie się spodobała, negocjujemy:):)
oczywiscie, żaden z moich pomysłów nie spotkał się z aprobatą, ale już po mału przekonuję

Ciekawe rzeczy znalazłem na twojabateria.pl, zakupów nie było bo spór trwa...
za to urlop się udał

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2010, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Łazienka na zdjęciu jest w trochę męskim stylu, ogólnie jak dla mnie trochę za ciemne kolory są. Ogólniw włoski styl mi sie podoba, ale jak wiadomo zrobienie łazienki w takim stylu jest bardzo kosztowne

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2010, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

we włoskim stylu chyba najlepsze bedą włoskiej produkcji, nieprawdaż?:)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2010, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

A może coś w stylu retro:):)??

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 477 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 337

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >