Leasing w branży budowlanej - prognozy na rok 2017.

« Powrót do artykułu: Leasing w branży budowlanej -... | « Powrót do grupy: Aktualności

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

30 maja 2017, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Kontaktujcie się - leasing24.poznan.pl W każdym przypadku można dostać finansowanie, tylko kwestia dopasowania odpowiednich parametrów. Na pewno nie jest tak, że coś cię całkowicie przekreśla. Jeśli firma działa normalnie, generuje jakieś zyski, nie ma straty, to finansowanie jest pewne. Ale nawet bez tego wszystko jest do ogarnięcia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2017, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli kogoś interesuje leasing maszyn budowlanych i szuka dobrej oferty, to polecam firmę, z której korzystałem www.ekspert-leasing-kredyt.pl. Mają przyzwoite produkty na korzystnych warunkach. Wracam do nich co jakiś czas, jak tylko potrzebuję kolejnego sprzętu w mojej firmie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2017, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

W podjęciu konkretnej decyzji kredytowej pomogła mi firma www.multiagencja-szczecin.pl. Pomogli mi załatwić leasing na maszyny budowlane na korzystnych warunkach. Wyjaśnili przy tym istotę rzeczy w najdrobniejszych szczegółach. Firma naprawdę godna polecenia, szukają jak najlepszej oferty, tłumaczą i wyjaśniają wszelkie zawiłości w umowach.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2018, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiecie co? Sam leasing można sobie w zupełności darować, jeśli wiemy gdzie szukać maszyn po atrakcyjnych cenach. A z pewnością oferują je www.xcmgeuropa.com ,choć mimo że są używane to ich stan techniczny jest niesamowity! Kompletnie porzuciłem plany o posiadaniu nowych maszyn w leasingu, skoro kupiłem używane za super pieniądze, w idealnym stanie. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2018, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy zbieraniu środków na maszyny budowlane podjęliśmy współpracę z firmą www.auto-finance.pl która pomogła w znalezieniu odpowiedniego rodzaju finansowania przez co mogliśmy normalnie ruszyć z budową i działaniem firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2018, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Godni polecenia są eksperci z firmy www.ekspert-leasing-kredyt.pl. Pomagają, wyjaśniają, analizują wszystkie możliwe oferty. Dokładają wszelkich starań, aby warunki kredytu czy leasingu były jak najdogodniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2018, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

need help with my homework write a essay writing a article review essay writer

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2019, 23:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Uczciwie mówiąc wiele negatywnych odzewów słyszał o serwie - leasing24

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2019, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście liderem teraz na rynku zgłasza się kompania -
Tu wam i całodobowe wsparcie i auto na sam różny cenowy diapazon. Doradzam tak jak sama korzystam tym serwem)
https://ukr-prokat.com/pl/wynajem-samochodow/ charkow

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2019, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

W zakresie leasingu cenię sobie współpracę z SGB Leasing. Minimum formalności, jasne warunki i możliwość ustalenia rat sezonowych. Warto wejść na stronę https://www.sgbleasing.pl/oferta/maszyny-i-ur zadzenia-przemyslowe i poczytać na temat leasingu maszyn.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 374

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >