Ledy pod meble kuchenne

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 września 2016, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, zastanawiam się nad kupieniem taśmy led pod meble w kuchni, tak samo jak jest tu na tym zdjęciu na dole:

Rozmyślam o taśmie led z tego sklepu: http://feniks-led.pl
Co myślicie o tego typu rozwiązaniu z podświetleniem szafek ? Wskazane jest w to inwestować, będzie tak pięknie wyglądać jak na tym zdjęciu czy przypadkiem w efekcie końcowym nie wygląda to za ciekawie ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2016, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

To rozwiązanie nie wygląda zbyt dobrze. Nie lepsze są taśmy ledowe pod górnymi szafkami?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2016, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi też niezbyt przypadło to do gustu, zdecydowanie lepiej wygląda całość kuchni jeżeli zrobisz podświetlanie blatu czy też szafki ledowe za pomocą specjalnych taśm, to zapewni optymalny efekt.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2016, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Duży wybór taśm różnego rodzaju znajdziesz w www.totalmarket.pl. Mają tylko solidny i sprawdzony towar, więc powinnaś być zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2017, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie lepsza opcją byłoby umieścić taśmy ledowe nad blatem i podświetlić tym samym szafki zamiast podłogę, co w efekcie będzie równie ładne co praktyczne. Zresztą Na Rommark.pl znajdziesz wszystkie niezbędne do tego akcesoria i możesz liczyć na nasza pomoc, zapraszamy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2017, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

oczywiście że lepiej ledy zamontować nad blatem. jak oświetlisz tak jak na tym zdjeciu podłogę to każdy pyłek będzie widać

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2017, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Na Lispol bym zwrócił uwagę. Mają ceny nie wzięte z kosmosu, a jakościowo konkretne podzespoły wcale nie odstają. Dokładne opisy części są na ich stronie lispol.com. Do tej pory wysyłkę mi robili bezproblemowo. To co jest podane na stronie, to mają na stanie, a co za tym idzie nie czeka się specjalnie długo aż wyślą.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2017, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja muszę w końcu pomyśleć o ledach. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi się takie rozwiązanie bardzo podoba. Idziesz do kuchni w nocy i nie chcesz świecić lampy, to możesz sobie własnie delikatnie podswietlić dół i wszystko widać.
SNDRA a zrobiłąs już to u siebie? Jakich taśm używałaś? I jak je łączyłaś na zakrętach? Czy takie łączniki dadzą radę? http://www.akcesoria.meble.pl/p91696,lacznik- klipsowy-do-tasm-led-12v.html Czy miałaś jakieś specjalne prowadnice, w których montaz był ułatwiony?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi niestety takie coś się nie podoba. Jak już to na górze mebli a nie na dole.


________________
http://budowlane.forum-ogloszenia.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >