Lepszy wentylator sufitowy czy klimatyzacja?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 czerwca 2009, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się czy na suficie zamontować wentylator (tradycyjni"łopatki") czy lepiej zainwestować w klimatyzację... Doradźcie co byłoby korzystniejsze. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 czerwca 2009, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym zainstalował klimatyzację. Jest o wiele bardziej opłacalna niż wentylator. Przede wszystkim możesz sobie ustawić temperaturę jaką chcesz. Wchodząc do pomieszczenia z łopatkowym wiatrakiem czasami ma się wrażenie,że nie ma tam żadnej wentylacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2010, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie klimatyzacja. Jest tańsza w eksploatacji i wygodniejsza w użytkowaniu

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2013, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

To wszystko zależy jakie pomieszczenie chcesz schłodzić. Ale zdecydowanie polecam systemy klimatyzacji. Jest wiele możliwości montażu takich urządzeń. Zobacz tutaj http://www.vacuum.net.pl/oferta/klimatyzacja/ .

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2013, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam podobne zdanie w tej kwestii,zdecydowanie lepszy będzie klimatyzator niż wentylator sufitowy,tańszy w utrzymaniu jak i konserwacji.


www.Nawigator-24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2013, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również uważam, że klimatyzator będzie tutaj lepszym rozwiązaniem, chociaż wentylator raczej jest tańszym rozwiązaniem i łatwiejszym w konserwacji. Duży wybór taki produktów znajdzie się na stronie: http://www.klimatsklep.pl/mieszacze-powietrza-cat-73.html

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2013, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wentylator podczas upalnych dni niewiele da,pokaże się mało skuteczny,natomiast klimatyzacja to już inna kwestia i chyba warto w nią zainwestować.


www.Ekolight.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2013, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, klimatyzacja to niezastąpione rozwiązanie. Ja zakupiłem klimatyzator w tym sklepie klimatsklep.pl, ale już montażem zajęła się firma Apclima. Wszystko wykonali bardzo profesjonalnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2013, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Podpisuje się pod opiniami poprzedników. Wiatrak nie dość, że nie zapewni Ci odpowiedniej temperatury w upalne dni to jeszcze wygląda nieestetycznie. Dzisiejsze, nowoczesne klimatyzatory są energooszczędne, łatwe w obsłudze i eksploatacji oraz wydajne.

http://www.klimatyzacja-wroclaw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2013, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do wyboru klimatyzacji, to osobiście polecam:
http://klima-sklep.pl/85-klimatyzatory-okienne

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 287

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >