Life Coaching

« Powrót do grupy: Trudne tematy

11 marca 2014, 07:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Co sądzicie o takich zajęciach life coachingu : http://psychoterapia-kielczyk.pl/life-coachin g/ ? Są one prowadzone w gabinecie psychologicznym w Warszawie. Zastanawiam się czy nie wziąć udziału ponieważ z tego co czytam uczą jak zyskać motywację, wyznaczać sobie cele w życiu, eliminować stres...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2017, 13:20

Hmmm nie mam zdania, bo sam dopiero zastanawiam się nad wzięciem udziału w takich sesjach coachingowych. Ale ja jestem w Łodzi, więc myślę nad www.rodaaldona.com. Też szukam opinii na ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2017, 11:52

Bardzo fajna sprawa. Bardzo dużo uczy, od razu zaczniesz na świat patrzeć z innej perspektywy.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2018, 12:05

Ja też polecam z pelna świadomościa coaching. Ja byłam jednak u Pani Tatiany Andrzejewskiej w Psychologgia. Zdrowy rozsadek, otwartosc, trafne pytania i spokoj. Nauczylam sie bardzo duzo. Czerpie z tego w domu, pracy, we wszystkich relacjach... Polecam wszystkim ktorzy sie zastanawiaja

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2018, 15:01

ja chodzę na takie spotkania do www.rodaaldona.pl i jestem mega zadowolona :-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 marca 2018, 12:53

Ja w tego typu sprawach zawsze doradzam się znajomych. Według mnie jest to dobre i sprawdzone rozwiązanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Gdzie zamówić materiały reklamowe? Liczba postów: 145 Grupa: Trudne tema... W serwisie https://ogloszenia.taelo.pl znajdziesz wielu wykonawców, z pewnością można znaleźć tam takie usługi. Można też samemu dodać ogłoszenie, to nic nie ko...
  • Oprogramowanie dla biura rachunkowego Liczba postów: 41 Grupa: Trudne tema... Jesli mamy swoja firme to na pewno warto skorzystac z nowoczesnego oprogramowania dla firm. Wiem, ze mozna takie bez problemu zamowic. Tutaj https://www.absolv...
  • pomoc z samochodem Liczba postów: 380 Grupa: Trudne tema... Mnie bardzo pomogła wulkanizacja dąbrowa górnicza . Niestety uszkodziłem oponę i musiałem na szybko szukać jakiejś pomocy. Dobrze, że wymyślili mobilne wulkaniz...
  • Ostry ból brzucha Liczba postów: 28 Grupa: Trudne tema... ja raczej jestem zdrowa :D
  • Dobry warsztat samochodowy Liczba postów: 236 Grupa: Trudne tema... A jak wygląda u Was sprawa z oponami zimowymi? Jakie kupujecie? Nie znam się na tym kompletnie, a chciałabym kupić z zaoszczędzonych pieniędzy już, a nie wtedy....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18308 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 136

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >