Listwy przypodłogowe Drew-Lux opinie

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

18 lipca 2017, 21:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Wymiana podłogi i jej wykończenie wiąże się z mnóstwem poszukiwań i pytań. Znalazłam już odpowiednie materiały jakie chce zakupić ale mam zapytanie odnośnie ich producenta. Czy ktoś kupował u nich listwy przypodłogowe przez internet? jak wygląda realizacja zamówienia i dostawa? Czy dostawa jest odpowiednio zabezpieczona i czy mamy gwarancje na otrzymane produkty?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2017, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem z nimi przyjemność robienia zakupów. Towar całkiem dobrze zapakowany i szybka przesyłka. Wszystko też zależy od godziny wysłania zamówienia i co to za towar. Wiadomo, że robiony na specjalne zamówienie od ręki nie będzie dostępny. A z ciekawości co wybrałaś u nich?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2017, 18:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Czeka mnie niebawem remont pokoju dziecka i z zaciekawieniem spojrzałam na ich ofertę. Muszę przyznać, że wybór mają spory. Sama chętnie zrobię tu zakupy bo mają ciekawe wzory listw, a i ceny przystępne.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2017, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co kojarzę to mój brat zamawiał u nich listwy przypodłogowe i jest zadowolony.szybka dostawa,towar dotarł dobrze zapakowany i nieuszkodzony.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2017, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi wpadły w oko te białe, wysokie listwy. Jeżeli będziesz wybierać MDF to pamiętaj by krawędzie były zabezpieczone przed wilgocią. Z tego co widze to Drew-Lux swoje produkty zabezpiecza. Tylko przy montażu przeważnie sie takie listwy tnie, a miejsce cięcia powinno byc dodatkowo własnie zabezpieczone. No ale to już zadanie do fachowca, który będzie to montował.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2017, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Funky napisał: Mi wpadły w oko te białe, wysokie listwy. Jeżeli
będziesz wybierać MDF to pamiętaj by krawędzie były
zabezpieczone przed wilgocią. Z tego co widze to Drew-Lux
swoje produkty zabezpiecza. Tylko przy montażu przeważnie
sie takie listwy tnie, a miejsce cięcia powinno byc
dodatkowo własnie zabezpieczone. No ale to już zadanie do
fachowca, który będzie to montował.

Czyli podobają Ci się tzw. listwy angielskie. Nie wiem skąd ta nazwa się wzięła ale taka jest. Bardziej by mi pasowało to pod Skandynawię niż pod Anglię :)
MDF musi być niewątpliwie zabezpieczony (drewniane listwy są pod tym względem mniej narażone) bo puchnie dość mocno. Suszenie raczej niewiele zmieni i kawałek listwy nadaje się do wymiany. Jak listwa jest zabezpieczona to jest ok ale bywają też takie niezabezpieczone. Warto o tym pamiętać przy zakupie.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2017, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojej strony mogę podpowiedzieć, żeby również rzucić okiem na te listwy: http://www.barlinek.com.pl/pl/produkty?view_t ype=0&type=1 Z pewnością są one nie tylko ładne, ale również solidne i wytrzymałe. W zależności od koloru i rodzaju podłogi można dopasować materiał i wygląd listew. A odpowiedni dobór listwy do podłogi jest bardzo ważny, bo to wpłynie znacząco na finalny efekt.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2017, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Przypomniałem sobie, że jak robiłem remont w mieszkaniu, zakupiłem listwy przypodłogowe, led oraz okładziny ścienne w ekomarble. Na razie nie narzekam.

Ten post był edytowany przez KamilDrogowski dnia: 30 października 2017, 11:06
Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2017, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

remonty zawsze są pełne niespodzianek

Clicking Here

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2017, 19:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Od lat zajmuję się układaniem podłóg i miałem styczność z wieloma różnymi producentami, ale odkąd poznałem DLH działam tylko na ich produktach. No i ceny mają niewygórowane. Sprawdź sobie ich ofertę listew: https://www.dlh.pl/podlogi/listwy-przypodlogowe.html

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >