Lokata

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

12 kwietnia 2014, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

W jakim banku warto jest obecnie założyć lokatę? Jak sprawdzałem banki raczej nie oferują już wysokooprocentowanych lokat, które osiągają max 4 - 5 % w skali roku.
Ten kalkulator lokat zresztą pokazał mi , że nawet przy zainwestowanej dużej sumie biorąc pod uwagę podatek Belki zysk nie będzie tak wysoki...
Niemniej lepsze to niż trzymanie pieniędzy w skarpecie ;) Co byście mi doradzili?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2014, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto jest poczytać na temat obligacje korporacyjne czy lokata strukturyzowana. Jak się okazuje, już od jakiegoś czasu lokaty mają swojego konkurenta w postaci obligacji korporacyjnych, których poziom ryzyka jest często taki sam przy wyższym stopniu oprocentowania. Więc warto zastanowić się która forma lokowania kapitału jest korzystniejsza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2014, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Przed podjęciem decyzji ,moim zdaniem należy porównać oferty różnych banków i dopiero wybrać odpowiednią dla siebie lokatę. Według nie dobrą porównywarką lokat jest open finance. Na miejscu można sprawdzić oferty z kilkunastu banków .

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2014, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ich usługi są bezpłatne?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2014, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz z tego co czytałam na tej stronce http://www.comperia.pl/lokaty_bankowe to Idea Bank ma obecnie najatrakcyjniejszą ofertę 4,75% .Zerknij sobie poczytaj , porównaj na pewno na którą się zdecydujesz .Kokosów może nie ma ale jest to najbezpieczniejsza forma oszczędzanie niż trzymanie kasy w skarpecie .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2015, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja własnie też chcę wrzucić kasę na lokatę. Ale nie mam konta w banku, a czytałam, ze lepiej jest mieć konto w danym banku bo lepsza oferta. Koleżanka polecała mi konto smart bank, bo mówi,ze ciekawe rozwiązania itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2015, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie oprocentowanie?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2015, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja znalazłam ciekawy artykuł na temat kont oszczędnościowych, może komuś się przyda: http://www.biznes-desk.pl/artykul/183,Krotkie _repetytorium_na_temat_kont_oszczednosciowych#dalej

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2015, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Kurcze teraz to problem, znaleźć dobrą lokatę, są tak marnie oprocentowane i z reguły na podobnym, niskim poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2016, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwestia tego, gdzie szukasz, bo takich miejsc jest naprawdę dużo w sieci i nie tylko dla prywatnych użytkowników, ale też dla firm jak np. tutaj https://www.ideabank.pl/uslugi-dla-firm można poczytaj. A najlepiej to iść do oddziału i tam się poradzić.

Ten post był edytowany przez januszko dnia: 20 stycznia 2016, 17:43
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >