Łóżko do sypialni

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸

11 maja 2022, 06:50

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie najważniejszy jest rozmiar łóżka - conajmniej 2x2

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2022, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

A myśleliście o łóżkach w ścianie? Mam małe mieszkanie i chcę oszczędzić miejsce, i się zastanawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2022, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno trzeba kupić łóżko. To zdecydowanie podstawa jeśli chodzi o wyposażenie sypialni. Poczytajcie o takich łóżkach na stronie https://interbeds.pl/stelaze.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2022, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

My z żoną posiadamy łóżko z Zaczarowanego Sklepu i uważamy je za najlepszy zakup. Wygodne łóżko sosnowe z dodatkowo zakupionym materacem również w tym miejscu to konieczność każdej osoby pracującej na pełen etat i z dwójką dzieci w domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2022, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Wygodne łóżko w sypialni to podstawa, ponieważ bez snu ciężko funkcjonować. Najwygodniejszy materac jaki dotąd miałem zakupiłem w Zaczarowanej Sypialni. Rano nic mnie nie boli, jestem wypoczęty. W sklepie jest dostępnych wiele rodzajów łóżek, ale my zdecydowaliśmy się ns tradycyjne z drewna sosnowego. Po dłuższym czasie użytkowania wygląda jak nowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2022, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zainwestować w porządne łóżko, które posłuży nam na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2022, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

A łóżka tutaj - https://www.almer-meble.pl/ ? Jak wam się podobają? Bo szczerze mówiąc mi bardzo :))

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2022, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że jedne z lepszych łóżek i materacy można dostać w Zaczarowanej Sypialni. Mają warstwy, których nie mogłem znaleźć w żadnym konkurencyjnym sklepie. Doskonale się sprawdza.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2022, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Dudek napisał: Ja uważam, że jedne z lepszych łóżek i materacy można
dostać w Zaczarowanej Sypialni. Mają warstwy, których nie
mogłem znaleźć w żadnym konkurencyjnym sklepie.
Doskonale się sprawdza.
Mogę również potwierdzić, że ich materace są niezastąpione. Mój mam już kilka lat i dalej sprawdza się genialnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2022, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiś czas temu skorzystałem z oferty sklepu internetowego, gdzie znalazłem ofertę producenta mebli tapicerowanych. W ich sklepie zamówiłem kilka mebli do mojego mieszkania, w tym m.in. Łóżka kontynentalne 120x200 . Czy ktoś z Was również korzystał z oferty tego sklepu?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 516

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >