Łupież suchy

« Powrót do grupy: Trudne tematy

26 kwietnia 2017, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mało przyjemny problem mnie dręczy. Nazywa się łupież suchy. Nie byłoby sprawy, gdyby ta dolegliwość nie była widoczna i krępująca. Pracuję z ludźmi, muszę wyglądać dobrze a ja często łapię się na strzepywaniu z ramion mało efektownych śladów łupieżu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2017, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

można wybrać się do apteki i zapytać farmaceutę o skuteczne środki do walki z łupieżem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 maja 2017, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik zbuntowany_anioł napisał: można wybrać się do apteki i zapytać farmaceutę o
skuteczne środki do walki z łupieżem.


Tylko, że każdy farmaceuta mówi inaczej. Też walczyłem z łupieżem i wiem, czym jest biały pyłek na ciemnym swetrze albo marynarce. Używam Pirolamu z polecenia dermatologa. Dla mnie dobry, łupieżu już nie mam.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2017, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Łupież suchy to ciężka sprawa. Mój chłopak z tym walczy. Różne już szampony testował. Wczoraj wyczytałam na http://www.vichy.pl/blog/swedzi-cie-skora-g%C 5%82owy-to-moze-byc-%C5%82upiez-suchy/vmag60772.aspx że jeszcze jest coś skutecznego z Vichy, chyba mu kupię.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2017, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

no to może lepiej iść po poradę do dermatologa, on już chyba coś skutecznego poradzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2022, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry szampon to podstawa. Z łupieżem walczyłem prawie pół roku zanim odkryłem szampon Ducray Kelual DS. Skuteczność to nie wszystko, bo szampon przy okazji ładnie pachnie.

Ten post był edytowany przez kej_say dnia: 2 marca 2022, 17:57
Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2022, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy łupieżu stosowałam Olejek Hasna na włosy, efekt super. Łupiez minoł , a i włosy lsniące, wyraźniej zdrowsze. Polecam. zamawiam w sklepie Pachnąca Kraina

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2023, 05:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Coś, co powinno przynieść mocną zmianę, zobaczcie - https://www.pro-sprzet.pl/blog/jaki-jest-najl epszy-szampon-na-lupiez-ranking-i-opinie.html I to jest właśnie dobry kierunek, którego zdecydowanie warto się trzymać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >