Lustro łazienkowe

« Powrót do grupy: Porady i opinie

21 maja 2009, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich. Czy ktoś może mi doradzić jakie wybrać lustro do łazienki? I z jakiej firmy? Serdecznie pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2009, 16:27

W tym przypadku wszystko zależy od Twojego gustu. Najlepiej iść do sklepu, samemu zobaczyć i wtedy wybrać :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2010, 12:16

Wydaje mi się, że firma w przypadku luster nie ma takigo wilkiego znaczenia, bardzo mi się podobają lustra łazienkowe z pięknymi obramowaniami, wyglądaja naprawdę efektownie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2010, 14:16

Zalezy jaka jest łazienka, jeśli niewielkich rozmiarów, to najlepiej proste lustro bez ozdobnych ram.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2010, 23:43

Wazne jest tez ile masz miejsca w lazience. Jesli masz mala lazienke, a lustro bedzie za duze, to nie spelni swojego zadania. Najlepiej wybrac nieduze, ale gustowne :)

--
Instalacje solarne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2010, 10:18

My do mieszkanka kupiliśmy lustra z formy Lust-ar czy coś takiego. Podobały mi się głównie ze względu na kształt i również na kolory. Polecam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2010, 17:19

Podaj wymiary łazienki,wtedy o wiele łatwiej bedzie doradzić konkretny model lustra. Do mniejszej łazienki nie ma co pakować dużego lustra i odwrotnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Z czego balustrada balkonowa? Liczba postów: 42 Grupa: Porady i op... Balustrady wymagają łączeń. Polecam zajrzeć na Elgo-Śruby. Mają tam świetny wybór i fachową obsługę.
  • Jaka kabina prysznicowa? Liczba postów: 149 Grupa: Porady i op... To nie jest kwestia kabiny , a armatury, przy tafli szkła też takie rozwiązanie jest możliwe. www.decoroom.eu
  • Co na ściany w kuchni? Liczba postów: 57 Grupa: Porady i op... Zgadza się, choć te newralgiczne miejsca zabezpiecza się po prostu płytkami, albo jesli nie ma glazury farbami dedykowanymi takim pomieszczeniom jak kuchnia, cz...
  • fajne pomysły na małą łazienkę Liczba postów: 42 Grupa: Porady i op... Gra kolorami, lustrami , czy światłem na pewno pozwoli takie pomieszczenie powiększyć optycznie, no i oczywiście ważna jest kwestia odpowiedniego wyposażenia, ż...
  • jak usunac wilgoc w mieszkaniu Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Osuszacz to tylko czasowe rozwiązanie,aby pozbyć się tego problemu na stałe należy sprawdzić stan wentylacji,szczelność okien oraz ewentualnie docieplić,dogrzac...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19080 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 454

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >