Lustro okrągłe czy kwadratowe?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

9 lipca 2013, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie lustro waszym zdaniem będzie najlepiej wyglądało w łazience. Okrągłe czy może jednak kwadratowe? Nie wiem na co się zdecydować i jak dobrać oświetlenie do okrągłego lub kwadratowego. Jak będzie praktycznie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2013, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Do łazienki wydaje mi się że lepsze jest prostokątne/kwadratowe, http://megastore.pl/85401,Aquaform-Lustro-DEC ORA-120-legno-ciemne-0409-541613.html oświetlenie jakieś z góry najlepiej, 2 punkty skierowane bezpośrednio na nas lub więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2013, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy na jakie kształty decydujemy się w pozostałych elementach wyposażenia. Teraz ceramika łazienkowa również jest dostępna w różnych kształtach. Jeżeli są to linie miękkie zaokrąglone, to powinno być tu lepsze lustro okrągłe. W przypadku linii i kształtów prostych, myślę, że bardziej będzie pasowało lustro kwadratowe. W kwestii oświetlania dobrze sprawdzają się halogeny, bo dają dobre zbliżone do naturalnego światło.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2013, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najpraktyczniejsze są prostokątne, aha czasem można zakupić lustro od razu z oświetleniem np. bocznym - takie mam. Ale pamiętaj, żeby skomponować lustro z całością wnętrza:)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2014, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiednie urządzenie własnej, nawet niewielkiej łazienki zapewni relaksujące chwile w miłej atmosferze. Aranżacja i projektowanie łazienki kojarzy się zwykle z doborem płytek o odpowiedniej kolorystyce, armatury łazienkowej i atrakcyjnych dodatków. Ciekawe ułożone ręczniki, czyste wnętrze, oświetlenie łazienki jest też bardzo ważne to głównie te czynniki zwracają uwagę w pierwszej ocenie. Ale centralnym punktem każdej łazienki jest przecież lustro, które w połączeniu z właściwym oświetleniem ułatwi codzienną poranną toaletę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2014, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także jestem zwolennikiem kwadratowego lustra,które z kolei najlepiej sprawdzi się w każdej łazience,a szczególnie w tych nieco większych. Nie zapominajmy także o o odpowiednim kolorze płytek.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2014, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Może nie jestem modny ale mnie najlepiej przypadają do gustu gotowe komplety i w tym przypadku wybrałbym lustro z półką i oświetleniem. Widać od razu jak to wszystko razem się prezentuje a tak bym wybrał złe lusto pólka nie taka i oświetlenie źle dobrane.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2014, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem również lepszą propozycją są kwadratowe lustra. W przypadku okrągłych byłby problem, jak zagospodarować przestrzeń wokół lustra, gdy zostanie wolne miejsce między lustrem a szafką czy umywalką. Poza tym, w prostokątnym lustrze można się dokładniej przejrzeć, bo obejmuje większą część sylwetki, w przeciwieństwie do okrągłego.


________________
Bielsko

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2014, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzecz gustu i pasującego stylu,już bardzo dawno nie widziałem kwadratowych luster,najczęściej spotyka się albo prostokątne albo półokrągłe.


www.Ledy.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2014, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam kwadratowe które zamawiałam u szklarza http://www.szkielko2.pl/page/USLUGI/?id=5 bo nigdzie nie znalazalm takiego duzego na jakim mi zależało.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 189

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >