MATERAC LATEKSOWY

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

31 sierpnia 2017, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik maniek88 napisał: Jeżeli ktoś szuka produktów robionych u nas, w Polsce, to
warto sprawdzić Dormeo i ich linie Air. Jakość kozak,
ceny przy porównaniu do konkurentów też ok. Stacjonarnie
na pewni można sprawdzić w Wawie. na stronie lista
sklepów


a jakiś bardziej twardy materac?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2017, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zapada się? Miałem do czynienia z takim materacem, bo półtora roku wstawałęm jak „zdjęty z krzyża”

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2017, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik zawadowski napisał: Nie zapada się? Miałem do czynienia z takim materacem, bo
półtora roku wstawałęm jak „zdjęty z krzyża”


Szanowny Panie,
Materac jest wykonany w sposób, który gwarantuje brak pojawiania się zjawiska zapadania. Dzięki technologii Octaspring, czyli sprężyn 3D, materac zawsze powraca do swojego pierwotnego kształtu – niezależnie od tego, jak długotrwały i silny jest nacisk.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2017, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki budżet na zakup materaca posiadasz? Pytam bo akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc, doradzić. Zobacz na Efajne24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2017, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam uczulenie na lateks i niestety nie mogę mieć takiego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2017, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik budowniczymichal napisał: Ja mam uczulenie na lateks i niestety nie mogę mieć
takiego.


Szanowny Panie, dlatego powinien Pan zakupić materac, który jest hipoalergiczny, antybakteryjny oraz zabezpieczony przed rozwijaniem roztoczy, grzybów i bakterii. Rekomenduję zakup materaca Dormeo® z serii Air http://links.dormeo.pl/c/13319895. Materace te doskonale nadają się dla osób, które cierpią na różnego rodzaju alergie. Dodatkowo technologia Octaspring® http://links.dormeo.pl/c/14158267 sprawia, że materac doskonale radzi sobie z wilgocią – do 8 razy lepiej, niż standardowe rozwiązania. Zastosowanie powyższych rozwiązań i najwyższej jakości materiałów sprawia, że jakość snu i jego efektywność znacząco zwiększają się po zmianie materaca na Dormeo® Air.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2018, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich Użytkowników na forum. Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrego i wygodnego materaca, to polecam zerknąć także na AnraMeble.pl gdzie znajdziecie coś dla siebie, chętnie pomożemy.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2018, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie taki materac jest wygodny?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy rolety mogą poprawić izolację akustyczną pomie... Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Hej, Zastanawiam się, czy rolety mogą pomóc w redukcji hałasu w moim domu. Czy pewne rodzaje rolet są bardziej efektywne w poprawie izolacji akustycznej niż inn...
  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 405

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >