Magazyn na paliwo

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

19 stycznia 2015, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy budowie potrzebujemy sporo paliwa do maszyn zastanawiam sie czy nie kupić jakiegoś zbiornika na paliwo. Sądzicie że to dobry pomysł? Gdzie takie kupic?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2015, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomysł jest dobry a jeśli chodzi o taki zbiornik na paliwo to na internecie spokojnie coś znajdziesz.Ja chyba nawet widziałam tutaj http://www.eco-market.pl/zbiorniki-na-paliwo< /a> takie właśnie zbiorniki. Nie wiem jak dużego poszukujesz tego zbiornika ale widziałam że tam wybór jest spory

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2015, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, ze to jest dobra opcja taki magazyn/kontener na paliwo. Ja też mam coś takiego u siebie. jak zamawiam hurtowo paliwo od firmy http://www.rawski.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2015, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, ze to jest dobra opcja taki magazyn/kontener na paliwo. Ja też mam coś takiego u siebie. jak zamawiam hurtowo paliwo od firmy http://www.rawski.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2015, 08:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest to opłacalne rozwiązanie – nie trzeba jeździć na stację. Można kupić albo mobilny zbiornik, albo zamawiać dostawę właśnie od firm, które handlują paliwami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2015, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem istnieje pewne ryzyko,ponieważ wtedy śpisz niemal na tykającej bombie zegarowej,proponuję jednak nie składować dużej ilości paliwa obok domu.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2015, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepszym rozwiazaniem dlatego są zródła odnawialne, gdzie nie musisz w ogóle składować paliwa i martwić się o coś takiego jak kotłownia

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2015, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,ale też pamiętaj o tym że nie każdy ma taki wybór,wtedy można pomyśleć o zbiornikach na paliwo,muszą spełniać kilka norm i być solidnymi pod względem jakości,druga kwestia to pomieszczenie w którym można trzymać,składować taki zbiornik.


www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2015, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, ale on nie potrzebuje zbiornika na paliwo do ogrzewania, tylko do maszyn budowlanych podczas budowy domu.
Czytanie ze zrozumienie nie boli ;)
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2015, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy większych firmach taki zbiornik to jest podstawowa sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...
  • Jakie wybrac ogrzewanie? Liczba postów: 10 Grupa: Robimy inst... Indywidualne potrzeby cieplne mieszkańców oraz specyfika budynku mają kluczowe znaczenie przy dostosowywaniu krzywej grzewczej. Odpowiednie jej ustawienie umożl...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 354

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >