Mała kuchnia - nasze pomysły na poradzenie sobie

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸

22 czerwca 2021, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko jest ogarnąć małą kuchnię, sama niedawono miałam ten problem. Jeżeli chodzi o zmywarkę to ja zakupiłam electroluxa z technologią airdry. Spokojnie wcisnęłam ten sprzęt do kuchni, a zmywarka jest niesamowita. Doskonale czyści, nie ma ani jednego zacieku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2021, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
W małych pomieszczeniach warto unikać zabierających miejsce dekoracji ścian. Kuchnia jest pomieszczeniem o podwyższonej wilgotności. Do aranżacji jej ścian można zastosować gładź wapienną Śnieżka Acryl-Putz® RV13 Renova. Gładź minimalizuje ryzyko rozwoju pleśni i grzybów. Łatwo się nakłada, jest elastyczna, nie pęka. Tworzy estetyczną powierzchnię, gotową do dalszych prac wykończeniowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2021, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie kuchnia jest nie tylko mała, jak to w blokach ale także dodatkowo ciemna. Praktycznie przez większą część dnia trzeba świecić światłem. Macie jakieś sposoby, aby sobie z tym poradzić? Nie wiem, może jakieś dodatkowe okienku u góry? Dziwnie jest tak o 13 włączać u siebie światło. No i to sporo kosztuje

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2021, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim wszystko pod wymiar powinno się robić. Każdą możliwą przestrzeń wykorzystać np. ostatnio montowałem drzwi do spiżarni, bo ktoś nad kuchnią miał antresolę i schody niejako były jedną ze ścian kuchni. Pod nimi wyszła fajna zabudowa. Weszły tam składane drzwi z Erkado aby nawet przy otwieraniu spiżarni skrzydło zajmowało jak najmniej miejsca. Patentów tyle ile ludzi i pomieszczeń. Tak czy inaczej - każdy skrawek należy wykorzystać. Nie polecam robić rozwiązań w stylu jedno muszę wyjąć aby dostać się do drugiego. To w praktyce tylko denerwuje a nie ułatwia życia.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2021, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Mała kuchnia to mało miejsca. Znam taką. Najlepiej usiąść do pomysłu z projektantem, bo znajdzie najlepsze rozwiązania w takiej przestrzeni. W dużych kuchniach nic nas tak do końca nie ogranicza, a w małych jednak jest to pewien kompromis miedzy ilością szafek a blatami. I sprzętem. Nie da się mieć wszystkiego. Pomyśl też u multifunkcyjnych urządzeniach. Może piekarnik SP 34 PM Solgazu? To piekarnik, mikrofala i parowar w jednym. Zajmuje jedną przestrzeń w kuchni a masz jakby nie patrzeć trzy urządzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2021, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja to mebli szukam do mojej kuchni takich z połyskiem, może wiecie gdzie jest duży wybór takich kompletów? Tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/183-meble-kuc henne-polysk już ofertę sprawdziłam i możliwe że zamówię bo kilka mi wpadło w oko mebli stylowych. Wybór mają tam naprawdę duży.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2021, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kosier64 napisał: Mała kuchnia to mało miejsca. Znam taką. Najlepiej
usiąść do pomysłu z projektantem, bo znajdzie najlepsze
rozwiązania w takiej przestrzeni. W dużych kuchniach nic
nas tak do końca nie ogranicza, a w małych jednak jest to
pewien kompromis miedzy ilością szafek a blatami. I
sprzętem. Nie da się mieć wszystkiego. Pomyśl też u
multifunkcyjnych urządzeniach. Może piekarnik SP 34 PM
Solgazu? To piekarnik, mikrofala i parowar w jednym. Zajmuje
jedną przestrzeń w kuchni a masz jakby nie patrzeć trzy
urządzenia.


Maja fajne rozwiązania. Nie tylko piekarniki. Chociaż ten to idealne rozwiązanie w takiej małej kuchni. Typowe do kawalerki. nie znam innego rozwiązania, które oferowałoby te 3 funkcje w jednym urządzeniu. Kojarzę piekarniki z funkcją gotowania na parze. No ale to już bez mikrrofali.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2021, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

No takie piekarniki to świetna opcja. Dzięki nim traci się znacznie mniej miejsca.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2021, 07:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet i w małej kuchni bez kłopotu mógłby zagościć kamienny blat. W tym wszystkim jednak najważniejsze to wiedzieć, komu zlecić jego wykonanie. Ja sam osobiście zawierzyłem te zadanie do zakładu kamieniarskiego https://www.kamieniarzguzik.pl/uslugi/blaty . Zrealizowali bardzo charakterystyczny dodatek do tego wnętrza, na którym w znacznym stopniu przygotowujemy posiłki. Nie wspominając o charakterystycznych walorach wizualnych!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2021, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

W każdej kuchni, nawet tej małej potrzebne są akcesoria do gotowania. Ja wam polecam je od tego https://gerlach.pl/patelnie producenta od którego ja zamawiałem do siebie. Zadowolony z nich jestem bo są solidne i stylowe, widać że przykładają dużą wagę do jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 264

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >