Mała altana czy duży parasol?

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

15 czerwca 2016, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od naszych potrzeb oraz budżetu,tego czy całość wykonamy samodzielnie kupując jedynie materiały czy decydując się na fachowa firmę. Akurat w kwestii mebli ogrodowych jak i samego drewna- chętnie doradzimy i pomożemy,zobaczcie na www.TomDrewTarTak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2016, 21:59

na taka miejscowke na pewno przydadza Ci sie kwiaty i tego typu inne rzeczy, osobiscie w tym temacie moge polecic Ci www.wogrodzie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2016, 08:53

Kwiaty swoja droga i na pewno będzie to fajny dodatek,jednak co z altaną i parasole,czy pał już na coś wybór/ Warto sprawdzić nasze projekty i wzory na www.TomDrewTarTak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2016, 21:02

Gotowe altany za rozsądne pieniądze można kupić w sklepie Gamm. Zerknij na te eleganckie https://www.gamm.pl/pl/c/Pawilony-ogrodowe-na mioty-handlowe/1074 - dla mnie spokojnie wystarczą, a przy tym dodają uroku.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2016, 16:35

Słuchajcie, a czym najlepiej zaimpregnować/pomalować altanę, która jest wykonana z drewna sosnowego? Vidaron?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2016, 10:19

Mała altana to zawsze fajna opcja i sprawdzi się do każdego ogrodu,wiec warto na nią postawić. Szczególnie latem kiedy można wspólnie ze znajomymi wygodnie usiąść i grillować. Altana to także o wiele lepsza ozdoba niż parasol w ogrodzie.

www.Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2017, 10:32

Ja wolę parasol i najlepiej z tej oferty https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe< br /> Solidny oraz ładnie się prezentuje

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2017, 09:51

Ciężka sprawa, ale myślę, że to również kwestia gustu czy naszych doświadczeń. Altana zdecydowanie lepiej wypada pod kątem prezencji i stanowi fajna dekorację, parasol z kolei zawsze można złożyć i przenieść w inne miejsce.

www.Rus-stal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2017, 14:13

Altana z plandeką jest bardzo fajnym pomysłem. Ja u siebie mam plandekę na altanie, która jest zamontowana na stałe. Produkowaniem namiotów ogrodowych i plandek na altany zajmuje się firma www.auto-plandek.pl ze Szczecina. Mają duże doświadczenie w produkcji plandek, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 10:21

Taka mała altanka też ma swój urok i klimat,a tak się składa że ich wykonaniem zajmujemy się na co dzień i będziemy mogli pomóc, sprawdźcie na
Inout-design.com

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Taras z kompozytu drewna Liczba postów: 75 Grupa: Zagospodaro... Jak kostka dekoracyjna to polecam zwrócić uwagę na ofertę Pozbruk, który przygotował szeroki wybór modeli jednocześnie dbając o wysoką trwałość, estetykę i co w...
  • plaga kretów Liczba postów: 42 Grupa: Zagospodaro... Krety to dość uciążliwy i irytujący problem w ogrodzie. U mnie sprawdziły się w miare pułapki i regularne łapanie kretów przez dłuższy odcinek czasu.
  • Jaka wielkość tarasu? Liczba postów: 61 Grupa: Zagospodaro... Sama posadzka jest również bardzo ważnym elementem ozdoby tarasu o czym możesz przekonać się m.in zaglądając do oferty producenta Pozbruk ze zwróceniem uwagi na...
  • Płyty tarasowe Liczba postów: 27 Grupa: Zagospodaro... Jeśli już chcesz dobrać dla siebie odpowiednie produkty do pięknego wykończenia ogrodu to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Pozbruk, który moim zdaniem...
  • Jaką kostkę położyć ? Liczba postów: 171 Grupa: Zagospodaro... Podzielam pozytywną odpowiedź poprzednika. Co do Pozbruk nie mogę mieć naprawdę zastrzeżeń. Piękny wygląd, porządne wykonanie oraz dobre ceny to łączy wszystkie...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19170 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >