Malowanie przeterminowaną farbą

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

27 kwietnia 2012, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety, pozorna oszczędność to w najbliższej przyszłości straty. Teraz trzeba wynająć fachowców aby dokładnie oczyścić zepsutą farbę. A usługi budowlane wcale do najtańszych nie należą. Ale nie da się mieszkać w domu ze śmierdzącymi ścianami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2012, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba ją po prostu zeskrobać,po czym zagruntowac dobrym środkiem,najlepiej dwa razy,po czym raz jeszcze nałożyć farbę. Tylko,że tym razem nie przeterminowaną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2015, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam dwa dni temu kupiłam w Brico farbę 10l dekoral śnieznobiała po dodaniu pigmentu farba się zważyła.. reklamacji nie uwzględnil producent .. Twierdzenie: Nie używa się pigmentu do farby śnieznobialej.Dziwi mnie to stwierdzenie pnieważ kilka tygodni temu kupiłam tą samą farbę ale w małym sklepie z faarbami dodałam pigment i było wszystko oky.Nadmieniam że nie ma na farbie informacji że nie wolno dolewać pigmentów wyrzucone pieniądze czy działac dalej i udac sie do rzecznika praw konsumenta.Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2015, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Po to produkuje się białą farbę, by móc ją zabarwiać na dowolny kolor!
Głupszego tłumaczenia jeszcze nie słyszałem. Firma powinna bezapelacyjnie zwrócić pieniądze. Trzeba walczyć z nieuczciwym sprzedawcą!

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2016, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Mam pytanie mąż chomik gromadzil w piwnicy pelno "przydatnych " wg niego gratów. Miedzy innymi emulsje 3k firmy weber 30 l. Data wybita na opakowaniach to 2011 rok. I tu pytanie czy ona się wg do czegos jeszcze nadaje? Mam 6 nie otwartych wiader z ta emulsja czy nadaje sie tylko do wyrzucenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2016, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

W ogóle czasem trudno się pozbyć smrodu po remoncie. Ja sam tak miałem i pomogło urządzenie do odświeżania powietrza Jorgensen. Warto na nie wydać bo potem się jeszcze przydaje jak na przykład żeby wytępić smród spalenizny czy papierochów.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2017, 06:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Kompletnie nie widzę sensu malowania taką farbą, raz że będzie wydobywał się bardzo nieprzyjemny zapach, a dwa efekt kolorystyczny również może być przez to wypaczony.

DSconstruction.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2017, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Z doświadczenia wiem, że malowanie taką farbą to podwójna robota. Nie polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2017, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem zdania, że nie warto tego robić. Jednak jeśli już zdarzy się tak, że będziecie malować mieszkanie, a farba będzie przeterminowana to przyda się coś takiego jak maska 3m, przynajmniej dopóki nie zorientujecie się o jakości farby. Dzięki takiej masce opary z tej farby na pewno wam nie zaszkodzą. Jednak warto mimo wszystko zawsze sprawdzić farbę zanim się jej zacznie używać. Jeśli chodzi o maskę to mam na myśli tą http://aciro.pl/polmaska-3m-serii-6000.html

Ten post był edytowany przez Mesohy dnia: 2 października 2017, 22:24
Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2020, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Malowałem taką przeterminowaną/śmierdzącą farbą pokój, przed wyjazdem na weekend. Po powrocie zero zapachu, zero problemu. Ale fakt faktem że smród tej farby był odczuwalny ale z bliska. Smród nie przeszkadzał podczas malowania. Dlatego też domyślam się że większość pisze o takich farbach. Jakby to był zapach nie do wytrzymania podczas malowania, to bym nie malował. pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 299 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 150 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • Sypialnia Liczba postów: 43 Grupa: Technologie... W przypadku kiedy marzysz o nowoczesnej i komfortowej sypialni? Odkryj kolekcje mebli z oferty https://www.swiatmebli.pl/sypialnie-kole kcje/. Znajdziesz tam róż...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Liczba postów: 106 Grupa: Technologie... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż wyposażenie technologicznego oczyszczalni ścieków to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która znajduję s...
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 352

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >