Malowanie budynku z zewnątrz - jaką farbą?

« Powrót do artykułu: Malowanie budynku z zewnątrz -... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

26 kwietnia 2019, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

U siebie mam pomalowaną fasadę na biało farbą Foveo-Tech FN30. Wygląd super mimo upływu lat. Jestem zadowolony, bo też malowanie było łatwe. Domek jest mały, więc spokojnie pomalowałem ściany z drabinki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2019, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Agregaty malarskie znacznie ułatwią te zadanie i to je raczyłbym Wam zakupić. http://www.pagat.com.pl/ ostatnio nas zaopatrzyli w taki sprzęt, który spisał się znakomicie! Malowanie poszło jak z płatka!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2019, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj przydadzą się farby specjalistyczne + agregaty. Dla przykładu, nas w tego typu elementy wyposażyli https://cdf.pl/ . Z ich pomocą przeprowadziliśmy solidne malowanie elewacji, dokładnie na takim efekcie nam zależało!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2019, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A do malowania wnętrz jaką farbę polecacie? Możecie polecić mi sprawdzone firmy farb? Chciałabym przede wszystkim odmalować sypialnie, salon i kuchnię. Nie wiem czy dobrze słyszałam, ale ponoć farby do ścian firmy oldnewstyle.com/ są dobre.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2022, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że malowanie budynków z zewnątrz jest bardziej lepsze dobraną farbą polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz szlifierek skrobaczek klei silikonowych pustaków płyt kartonowo gipsowych zapraw suchych gładzi gipsowych listew mat taśm foli profili i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >