Malowanie pokoju dziecka.

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

9 listopada 2017, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym wybrał jakiś neutralny kolor. Dzieci jednak bardzo szybko wyrastają z bajkowych wzorów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2017, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja podobnie jak poprzednik, również uważam że oprócz neutralnego koloru, warto zastanowić się nad fototapetą z ciekawym motywem, który sprawi iż pokój dziecka będzie po prostu przytulny.


www.Regem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2018, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie, u nas np sprawdziła się ta tapeta https://brajankowo.pl/sklep/fototapeta-z-moty wem-gor-i-drzew-w-kolorze-czerni-i-bieli/ bardzo ładnie wygląda na ściane za łóżkiem. Uważam to z dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2018, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

czy ściany muszą koniecznie być równe przy malowaniu?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2018, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

ściany muszą być równe czy to pod fototapetę czy malowanie - zasada ta sama. ale to nic trudnego, ja przed malowaniem mieszkania duluxem easy care wszystkie ściany wygładziłem gładzią i przeleciałem papierem ściernym. po malowaniu wszystko elegancko wyszło, zero nierówności, gładkie ściany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2018, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze przygotowane podłoże jest kluczem do tego by, efekt końcowy malowania był dobry. Jeśli chodzi o kolorystykę wnętrza to trochę zależy od tego jak szybko znowu planujemy remont ;) Dzieciaki rosną bardzo szybko a jakość farb jest dzisiaj taka, że nie zdążą zdewastować ;) Farby można myć a nawet szorować na mokro z pomocą detergentów (np. Śnieżka Satynowa) dlatego lepszym rozwiązaniem jest pomalowanie ścian w barwach neutralnych (biele, beże, szarości, brązy, grafity a nawet czerń) a kolor wprowadzić za pomocą dodatków (pudła na zabawki, zasłony, dywaniki, narzuty, donice...) bo te w razie czego łatwiej zmienić.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2018, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A może jakaś ciekawa kolorowa tapeta z motywem bajkowym?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2018, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Pokoj naszego dziecka obłożyliśmy wykładziną Moorland z oferty https://www.dywany.dywilan.pl . Ściany pokoju postanowiliśmy pomalować na szaro, dzięki czemu wraz z dywanem tworzą super kompozycję. Warto przykładać wagę do idealnej kolorystyki. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2018, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jako dekoracja ściany w pokoju dziecka, również uważam, ze najlepiej sprawdzi się fototapeta z bajkowym motywem, wystarczy ją tylko dobrze położyć i nie będzie żadnego problemu.


www.RemontyDlakazdego.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2018, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, ewentualnie ciekawą opcją jest każe farba zmywalna po której dziecko może malować, z własnego doświadczenia wiem że prędzej czy później czeka to każdego rodzica :)

NaszeMeble.biz

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >