Malowanie pokoju dziecka.

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

31 lipca 2011, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

może i łatwiej, ale jak ktos chce miec wlasny wzór, którego nie znajdzie na szablonach w sklepie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2011, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

no wlasnie, ale jak ktoś ma dobra rękę do malowania, to sam moze sobie namalować coś zwykłym pedzelkiem do plakatówek;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2011, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze np. można zamówić szablon w internecie, wystarczy przysłać im grafikę i tyle ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2013, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na takie zabawne dywany dla dzieci z najnowszej kolekcji Agnelli - Funky.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2013, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzieci, szczególnie te większe, tez powinny mieć coś do powiedzenia przy wyborze kolorów, czy mebelków do swojego pomieszczenia, to w końcu ich prywatna strefa i to oni będa tam spędzały większość czasu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2013, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój synek uwielbia dinozaury dlatego właśnie tego motywu użyłem do ozdobienia ścian. Wybrałem naklejki http://naklejaj.pl/ z prostego powodu można bezproblemowo zmieniać motywy, gdy za jakiś czas zmienią się upodobania małego.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2013, 21:10

Zgadzam sie: good 0 bad

O to właśnie chodzi,żeby maluch miał możliwość przynajmniej w jakiejś części decydowaniu o swoim pokoiku, tak zawsze przynajmniej edukowali mnie projektanci z polecanej przeze mnie firmy DecoRoom

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2013, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem takie naklejki to zły pomysł, nie wyglądają zbyt ładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2013, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest pokoik dziecięcy, tu możemy sobie pozwolić na wiele rzeczy, których w normalnej aranżacji, np. salonie, byśmy nigdy nie wykorzystali.
www.decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2014, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie. Jeśli chodzi o naklejki to jestem następną osobą która jest za tym pomysłem na udekorowania pokoju dziecka lub nawet salonu. zakupiłam to na http://www.otostyl.com/pl/sklep/kategoria/dzi eciece-disney-marvel,1494,3711,1.html a moje dziecko jest zachwycone nową dekoracją w pokoju. Teraz zamówiłam sobie fototapete z tej samej firmy do salonu już nie umiem sie doczekać efektu końcowego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 342

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >