Malowanie pokoju dziecka.

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 listopada 2009, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawym sposobem na urozmaicenie dziecinnego pokoju są nie tylko namalowanie na ścianie zwierzątka czy hipki, ale też naklejki.
W decorations.pl są takie sliczne naklejki z różnymi dziwnymi stworkami. Kosztuje to 60zł, wiec wiekszosć rodziców będzie stac na coś takiego :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2009, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz rację. Naklejki wielkoformatowe, które masz na myśli to na prawdę fajny pomysł na udekorowanie ściany.
Nie tylko pokój dziecięcy w ten sposób ozdobiony wygląda ciekawie i oryginalnie - ja na przykład mam na ścianie taką naklejkę czarnego kwiatu, który rozciąga się na jej duży obszar. Wygląda to cudownie na mojej jasnofioletowej ścianie:).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2009, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

No naklejki to bardzo dobra sprawa, bo w każdej chwili można je zmienić na nowe z innymi wzorkami. Ja kupiłam coś takiego na decorations.pl i wszyscy oszaleli na ich punkcie. Wyglądają tak, jakby były namalowane na ścianie, a nie przyklejone.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2011, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również polecam naklejki na ścianę sama skorzystałam z tego rozwiązania. Zakupiłam je na stronie www.naklejkidladzieci.pl Sa tam dostępne małe naklejki, które możesz sobie dobierać wedle własnego uznania albo duże na całą ścianę :) naprawdę super wyjście zwłaszcza, ze naklejki się nie odklejają i można je zmieniać co jakiś czas

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2011, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie te naklejki nie przekonują.. Wolałbym te wzory nanieść na ścianę np. przy pomocy szablonów
______________________________
Trasy motocyklowe i Lakiernia Łódź

Ten post był edytowany przez ilecprkbu dnia: 8 lipca 2013, 11:02
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2011, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak tylko, że te naklejki bez problemu możesz usunąć i nie będzie śladu a z szablonami, może już być gorzej...

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2011, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie też jakoś naklejki nie przekonują co z tego ze można je usunąć jak i tak zostanie wyraźny ślad jaśniejszej ściany pod naklejką nie wspominając już o kleju ...

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2011, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

fajnym pomysłem do pokoju dla dziecka jest pomalowanie kawałka ściany bądź też całej, jak kto woli - farbą tablicową. Ostatnio takie rozwiązanie podpatrzyłem w jakimś programie wnętrzarskim.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2011, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak. Lecz jak możesz wytłumacz mi co to jest ta farba tablicowa ? Że niby dziecko może po niej rysować i później zwykłą gąbką to zejdzie ?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2011, 08:45

Zgadzam sie: good 0 bad

O Jakubie zainteresowałeś mnie tym wpisem. Napisz proszę więcej o tej farbie tablicowej :) Myślę, że to jakieś bardzo pomysłowe rozwiązanie, a przede wszystkim nowoczesne i praktyczne :) Bardzo proszę o więcej informacji na temat tej farby :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też