Maszyny do obróbki metalu i drewna.

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 marca 2018, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszamy na stronę http://frezarki-tokarki-maszyny.pl/w celu zdobycia informacji o maszynach do obróbki metalu, blachy i drewna. Strona oferuje także porady dotyczące wyboru kamienia elewacyjnego i przegląd narzędzi diamentowych oraz wiele innych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2018, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja póki co korzystam z usług firmy, która zajmuje się obróbką metali. Póki nie wyposażyliście się we własne maszyny to polecam wam zgłosić się do firmy www.elanapet.pl Zajmują się obróbką metali i robią to bardzo profesjonalnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2018, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: otyrys napisał: Ja póki co korzystam z usług firmy, która zajmuje się
obróbką metali. Póki nie wyposażyliście się we własne
maszyny to polecam wam zgłosić się do firmy www.elanapet.pl Zajmują się obróbką
metali i robią to bardzo profesjonalnie.


Zawsze jest wypożyczalnia narzędzi i sprzętu budowlanego, i można z niej skorzystać, jeżeli nie macie póki co własnego sprzętu.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2018, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

W zakresie obróbki metalu korzystałem z parku maszynowego zakładu www.metaloskraw.pl który jest w posiadaniu maszyn cnc do frezowania i toczenia przez co dużo łatwiej i szybciej uwinęli się ze zleceniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2018, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne maszyny do obróbki drewna produkuje firma www.prochera.com.pl Sam korzystam z maszyn, które od nich zakupiłem i jestem z nich zadowolony. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 maja 2018, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście polecam wam wyposażyć się w pompę próżniową EH typu Rootsa, którą oferuje firma www.edwardsvacuum.com.pl Pompa ta jest wykorzystywana w przemyśle metalurgicznym i obróbce metali. Sam jej używam i jestem z niej bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2018, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Zrywarki do stali i walcarki miałem przyjemność zamówić od Artbet. http://www.artbet.pl Na zlecenie wykonują oni wysokiej jakości maszyny tego typu. Okazały się bardzo porządne, a co najważniejsze niezwykle skuteczne na terenie naszej hali.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2018, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do maszyn służących do obróbki drewna to polecam wam skontaktować się z firmą www.wood-pamar.eu Posiadają szeroką ofertę maszyn wykorzystywanych przy obróbce drewna. Sam używam ich maszyn i jestem z nich bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2018, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz firmy, która oferuję bogaty wybór urządzeń do obróbki cieplnej metali oraz przeprowadzania procesów odlewniczych to firma http://www.remixsa.pl/ ze Świebodzina takie usługi wykonuję. REMIX to nie tylko wydajne piece przemysłowe, ale również różnorodne urządzenia towarzyszące i akcesoria odlewnicze, pomagające zautomatyzować i zoptymalizować pracę każdego przedsiębiorstwa.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2018, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

medical loan loans online direct cash advance bad credit auto owners insurance reviews

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 142 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 293 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >