Maszyny pakujące

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

8 czerwca 2017, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Szukam jakiegoś dobrego producenta/sprzedawcy maszyn pakujących. Wpadła mi w oko taka firma: http://www.polpak.pl/
Czy ktoś z Was korzystał może z ich usług albo zna jakąś inną firmę? Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2017, 07:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat nigdy nie korzystałem z usług tej firmy, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na jej temat, natomiast gdybyś w przyszłości potrzebował wypalarki plazmowej do swojej firmy to polecam zerknąć na www.Ml-pol.pl gdzie znajdziesz ich szeroki wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2017, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o maszyny pakujące to polecam Ci http://oceanmachines.com.pl/, mają porządne maszyny.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2017, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Do mojej fabryki z mięsem kupiłem kilka maszyn pakujących, bo kiełbasy muszą być ładnie zapakowane i spełniać wymogi sanepidu. Teraz mogę rozkręcać na szerszą skalę swój biznes.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2017, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

W naszej firmie korzystamy z technologii firmy www.wega-elektronik.pl która ma swoje autorskie projekty jeśli chodzi o automaty pakujące. Wysoka jakość i duża wydajność maszyn usprawniły nasz proces produkcji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2017, 00:25

Zgadzam sie: good 0 bad

No własnie bo też warto ułatwiać sobie prace, dzięki czemu możemy lepiej zarządzać całym biznesem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2018, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę polecić wam firmę www.elanapet.pl, która zajmuje się budowaniem maszyn. Są w stanie przyjąć każde zlecenie i wykonać maszynę, której potrzebujecie. Zajmują się też produkowaniem części zamiennych do maszyn.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2018, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli działacie w branży opakowaniowej i produkcyjnej do mogę wam polecić firmę www.artpoltech.com.pl Oferują maszyny, które usprawniają produkcję materiałów do pakowania. Mają nowoczesne urządzenia w swojej ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2018, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie do honowania i mycia to ja polecam firmę http://jurgal.com.pl/. Zwłaszcza jesli mowa o honowaniu małych średnic od 16 do 25 mm oraz honowaniu dużych średnic od 350mm do 1000mm. Ceny bardzo ok, podobnie jak ich jakość

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2018, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli potrzebujecie odpowiednich urządzeń do pakowania próżniowego to polecam wam się zgłosić do firmy www.edwardsvacuum.com.pl, która oferuje świetne pompy próżniowe. Sam korzystam ze sprzętu od nich zakupionego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 142 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 293 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >