Mata masująca

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

7 czerwca 2022, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ludzkie dłonie, fotel i mata to trzy różne rzeczy i ciężko je porównywać. Nie mówiąc już o matach do wanny które działają całkiem inaczej. :) Jeżeli szukasz relaksu i odprężenia poszukaj maty do wody, ale jeżeli chcesz poczuć się lepiej i nie być ograniczonym co do miejsca używania wybierz mate na fotel lub łózko. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj https://www.wibroterapia.pro/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2022, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

oj mysle ze lepsze od maty masujacej moga byc masaze a mata może wspomagać efekty masażu :)

_____________________
https://www.enterek.pl/co-nalezy-wiedziec-o-m asazu-goracymi-kamieniami

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2022, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda jest taka, że nic nie zastąpi profesjonalnego masażu. Polecam Ci udać się do www.masazlodz.pl - rewelacyjne miejsce, na pewno będziesz zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2022, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kazik99 napisał: Prawda jest taka, że nic nie zastąpi profesjonalnego
masażu.


Otóż to, ja korzystam z masaż limfatyczny i na pewno w domowych warunkach nikt mi takiego nie zapewni.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2022, 21:12

Zgadzam sie: good 0 bad

2022-2023 Discounts up to 30%. Polymer Clay Stamps, http://pint77.com/stamps.html Custom Cookie Cutters Embossing, embosser, Custom cookie cutter, Custom Logo, Custom Dog/Cat/Pet, Christmas Stamps, Halloween, Line Art Stamps, Boho Botanical Stamps, Numbers Letters, Clay, cookie cutters, Arch Stamp and Cutter and other

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2023, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli natomiast jesteście z Wrocławia i chcielibyście się wybrać do sprawdzonego salonu masażu to polecam zajrzeć na https://salonmandala.pl/. Na pewno się nie zawiedziecie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2023, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A co możecie mi napisać o takich opcjach, jak masaż relaksacyjny września? Czy warto się na niego wybrać? Czy ktoś z was może korzystał w tym kierunku z usług Reh Dent? Tak pytam, ponieważ ostatnio doszłam do wniosku, że przyda mi się nieco zrelaksować i zastanawiam się właśnie nad tą opcją.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2023, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chodzi o cennik masażu, to słyszałam, że atrakcyjnie się on prezentuje u firmy Alan Med. W dodatku dowiedziałam się, że można tam spotkać masażytów, którzy bazują na obszernej wiedzy medycznej i sporym doświadczeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2023, 00:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Odgłosy Wieloryba przenoszą nas w świat, w którym czas płynie inaczej, a zmysły ulegają głębokiemu odprężeniu. Trzy godziny delikatnych dźwięków wieloryba to nie tylko podróż do krainy snu, ale także wyjątkowa forma terapii dźwiękowej, wspomagająca regenerację psychiczną i fizyczną. To morska terapia dźwiękowa, którą warto eksplorować dla zdrowia i równowagi codziennego życia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 317

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >