Materac do łóżka

« Powrót do grupy: Trudne tematy

15 lipca 2020, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, zauważyłem nie dawno, że mój materac w łóżku jest już dość mocno zużyty i nie wygodny. Chciałbym go z tego powodu wymienić, lecz nie orientuję się za bardzo gdzie mógłbym dostać takie dodatki do sypialni, tym bardziej, że w mojej okolicy nie ma dużego wyboru. Zależy mi oczywiście na jak największym komforcie. Cena nie gra dla mnie roli. Może mi coś podpowiecie w tym temacie ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2020, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz materaca, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom, to warto moim zdaniem zdecydować się na materace na wymiar https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Materac-1 40x200-cm-do-lozka-do-spania . Z łatwością dopasujesz taki produkt np. pod względem twardości, która będzie odpowiadała konkretnej wadze ciała. Dzięki temu takie materace zapewniają zawsze dużą wygodę podczas każdego wypoczynku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2020, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla dzieci jak by ktoś szukał materaca bardzo dobre mają w Fiki Miki, wygodne, zdrowe dla kręgosłupa, wybarliśmy materac dla dzieciaka już z tych większych - drugich materacy - Odeo +, wygodny, ma nawet specjalny pokrowiec który się ściąga do prania w pralce

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2020, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy to prawda, że osoby cięższe powinny spać na zupełnie inny materacu niż osoby mniej ważące?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też