Materace

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

27 marca 2013, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli szukacie naprawdę porządnego materac to polecam ten http://doradzamy-materace.pl/index.php?route=product/product &path=64&product_id=80
sama kupiłam i jestem bardzo zadowolona, śpi się bardzo wygodnie, wstaje wypoczęta i bez bólu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 kwietnia 2013, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

cześć polecam www.super-materace.pl poduszka treenes duo z bardzo przyjemnego i delikatnego materiału nici, bardzo elegancka biało- brązowa i oczywiście zdrowotna

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2013, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: anielka napisał: cześć polecam www.super-materace.pl poduszka treenes duo z
bardzo przyjemnego i delikatnego materiału nici, bardzo
elegancka biało- brązowa i oczywiście zdrowotna


Gratuluję wyboru poduszki. Również w ofercie naszego sklepu posiadamy doskonałe produkty firmy Treenes. Holofil, który stanowi wkład tej poduszki jest bardzo dobrym materiałem, dodatkowo pozwala na odpowiednią regulację poduszki i wygodny sen. Tym, którzy jeszcze zastanawiają się jaką poduszkę wyborać i kupić polecam również poduszki firmy Materasso http://zdrowotne-materace.pl/index.php?route=product/product &path=78&product_id=151
Poduszka London Herbal wykonana jest z pianki termo-elastycznej. Idealnie dopasowuje się do ciała pod wpływem ciepła. Zapewnia komfort i optymalne podparcie głowy i szyi

Poduszka zawiera również olejki eterycznych - pomagają one rozluźnić drogi oddechowe i zrelaksować się podczas snu.

Pozdrawiam. Doradca Justyna.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2013, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: klaudia35 napisał: Ja mam doświadczenia z firmą http://www.treenes.pl/pl/
kupiłam materac z ich kolekcji i jestem bardzo zadowolona.
Polecam serdecznie.


WITAM DOBRY WYBÓR, FIRMA TREENES JEST SZCZAŁEM W 10 , SĄ LIDERAMI W SPRZEDAŻY MATERACY, ZDROWOTNEJ POŚCIELI I MAT NA PODCZERWIEŃ, PRODUKTY Z CERTYFIKATAMI. JAKO DORADCA SKLEPU INTERNETOWEGO www.super-materace.pl MOGĘ POCHWALIĆ PANIĄ ŚWIETNY WYBÓR

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2013, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

kupiłem materac Morfeusz ,nie ruszałem go dwa tygodnie nie podobał mi się kształt ,stał zapakowany zmierzyłem bok 15 cm srodek 18-19 ,czyli był półokrągły miałem od razu go oddać ale przekonali mnie ze to się wyrówna na stelażu -nic z tego.Nie piszą nic przy sprzedaży że będzie się odkształcał dopiero w instrukcji obsługi o tym piszą ,bo on naprawdę się odkształca i to z 5-7 cm . .Jednym słowem syf chciałem dopłacić i wziąsć inny niestety mineły 30 dni.Poduszki smierdzą chemią ,materac zresztą też ale jakby mniej TRAGEDIA.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2013, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

nie polecam tej firmy MATERACE -DLA CIEBIE ,kupiłem materac MORFEUSZ to istna TRAGEDIA ,chciałem dopłacić i wymienić na inny ale mineło 30 dni i nie ma takiej możliwości.Podejrzewam a nawet jestem pewny że Pozytywne opinie piszą pracownicy tego sklepu lub firmy.Ostrzegam przed tą firmą.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2013, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Aby dowiedzieć się tego, czy nasz sen jest zdrowy musimy między innymi sprawdzić,

czy korzystamy z odpowiednich materacy.

Najłatwiej jest kupić najtańszy materac, który WYDAJE NAM się najbardziej

nieodpowiedni dla naszego kręgosłupa.

Z połączeniem nieodpowiedniej poduszki możemy uzyskać niezbyt korzystny efekt.

Każdej nocy powinniśmy spać dobrze na dobrej jakości materacu.

Nasza firma oferuje TANIE materace, które są wręcz idealne dla każdego kręgosłupa.

Obojętnie, czy nas pobolewa czy też mamy z nim wielkie problemy.

Zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wielką rolę odgrywają w naszym życiu materace.

Firma „Treenes” może zaoferować Państwu szeroki wybór materacy dla każdego

bez względu na wiek, wagę czy stan zdrowia!

Dzięki naszym wskazówkom możecie sprawdzić, czy materac w Państwa domu jest odpowiedni.

Dzięki bezpłatnym konsultacjom możecie bardzo wiele zyskać.

Wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami.

Oferujemy wam codzienną możliwość takich konsultacji.

Zatrudniamy wykwalifikowane osoby, które czekają na Wasz telefon.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2013, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Gość: mariusz.wodzisław]polecam www.treenes.pl posiadam z materac ze złotą nitką
i jestem z niego zadowolony, moja ocena to 6 , śpię mi
się wygodnie i zdrowo, warto dbać o swoje zdrowie, bo jest
bezcenne !!!!


Dla każdego z nas sen kojarzy się z przyjemnością, na którą czekamy cały dzień, w szczególności gdy jesteśmy bardzo zmęczeni. Gdy kładziemy się do łóżka na bardzo wygodnym, odpowiednio dobranym materacu to jesteśmy bardzo z tego powodu zadowoleni, jednak mimo wszystko nie każdy z nas wie, jak powinien wyglądać prawidłowy wybór materacy i poduszek. Ty Mariuszu wybrałeś odpowiedni materac, cieszę się że dbasz o swoje zdrowie, mogę pochwalić, że to dobry wybór. Pozdrawiam Kinga doradca sklepu internetowego www.najwygodniejsze-materace.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2013, 19:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukacie dobrych sklepów możecie zobaczyć tutaj: Sam zamawiałem w tym sklepie materace do swojego mieszkania i oferują dużo dobrych promocji - można zakupić markowy produkt dobrej jakości w naprawdę niskiej cenie.
Jeżeli chodzi o sam materac mogę polecić kokosowe - są dość twarde ale przez to najzdrowsze dla kręgosłupa.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2013, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej mogę polecić gewo.pl. Zamawiałem i nich materac antyalergiczny, jest niezastąpiony.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >