Meble biurowe

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

24 października 2014, 08:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego, żeby dobrze dopasować biurko i inne meble do wnętrza to ja biorę meble na zamówienie. Wtedy masz zawsze tak jak chcesz i wszystko dopasowane. Zazwyczaj nie kupisz tego co tak na prawdę byś chciał w seryjnej produkcji. Poza tym rozmiary, kształty pomieszczeń też wpływają na to jaki będzie ostateczny efekt, kupisz za duże biurko bo akurat takie było i już to kiepsko będzie wyglądać. Ja mam taką jedną firmę, która mi robi wszystkie meble na zamówienie, zamawiam stąd: http://www.bakpol.pl/informacja/23/meble-na-w ymiar , są słowni i mam zawsze to czego chcę, mają dobry dryg do robienia mebli biurowych, także warto zwrócić na nich uwagę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2014, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum:) Jeżeli chodzi o meble biurowe to faktycznie powinny być one wręcz idealnie dopasowane do całości,polecam w szczególności meble z drewna,które będą solidne i stabilne przez wiele lat.


www.Meble-z-drewna.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2014, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

ja do swojego biura bralem od firmy classic meble biurowe i sa bardzo dobrej jakosci. maja duzo roznych wzorow do wyboru, nowoczesne i tradycyjne wiec spokojnie mozna dopasowac do wygladu biura :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2014, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam, że fotele są w pracy biurowej najważniejsze. Fotel ergonomiczny, wyprofilowany a nawet medyczny, gdzie chcemy zadbać o profilaktykę kręgosłupa jest niesamowicie ważny. Super jak firma może nam takie fotele zapewnić. Mój mąż po konsultacji medycznej poprosił swojego szefa o dofinansowanie takiego krzesła i dzisiaj po 2 latach siedzenia na nim są ogromne efekty i poprawa, którą głównie odczuwa w domu, gdzie siedzi na średniej jakości fotelu. Po nowym roku decydujemy się na zakup specjalnego fotela i z tego co widzimy to ta firma kulik system ma takie fotele opatentowane i medyczne właśnie. Wiem jedno, nigdy nie kupię fotela w skelpie typu ikea.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2014, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

W gabinecie nie może zabraknąć także dobrego i wygodne biurka z komodą w ciekawym kolorze,akurat tak się składa że u nas znajdziecie ich szeroki wybór w niższej cenie,zapraszamy:)


www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2014, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak Wam się takie szalone podobają? :) niestety tylko do części wnętrz biurowych by pasowały (do firm o określonym profilu - tak sądzę)

http://www.propertydesign.pl/architektura_biura/106/stand_up _futuro_packman_i_chillout_meble_biurowe_jakich_nie_znacie,2 639.html

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2014, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak na moje oko to jednak zbyt szalone i użyję nawet słowa: odważne. Gabinet powinien zapewniać spokój,relaks czy warunki odpowiednie do pracy,więc warto postawić na meble w takiej tonacji kolorów. A co sądzicie o dębowym zestawie,czyli parkiet plus biurko i komoda na jedną ze ścian? Kilka ciekawych aranżacji znajdziecie u nas.


www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2014, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja myślę o otworzeniu własnego lokum na firmę produkującą meble biurowe ręcznie malowane, z motywami, może do jakiś agencji reklamowych http://www.demagcranes.pl/ sprzęt już mam...

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2014, 02:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chciałbym urządzić cale biuro od biurek, szafek az po krzesla i drobiazki, czy ktos może korzystal i słyszał o fiermie www.lobbysklep.pl ? Chce skorzystac, ale potrzebuje jeszcze jakis opinii. Dzieki z gory

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2014, 02:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm, ja korzysalem keidys w tej firmy www.terminex-meble.pl ale to było raczej w zakresie mebli domowych, ale jak tak patrze to maja i biurowe. Zobacz, mysle, ze warto

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >