Meble biurowe

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

13 marca 2015, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także poproszę o zdjęcia,tak z czystej ciekawości aby widzieć jak się prezentuje całość. A same meble biurowe w niższej cenie znajdziecie także u nas www.KamilaMeble.pl zapraszamy i służymy swoją radą,pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2015, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja do biura to zakupiłem sobie bardzo wygodny fotel. Obicie - kremowa skóra i reszta drewno. Jest to model CONSUL i jak jesteście zainteresowani jak wygląda to tu jest zdjęcie http://www.grandluxuryplaza.pl/Fotele_biurowe -k38-0-3-default.html. Trzeba przyznać, że lubię na nim przesiadywać sobie lub pracować :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2015, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Do mebli biurowych nie można zapominać również o eleganckim i wygodnym krześle,fotelu biurowym,a akurat kilka ciekawych kolekcji znajdziecie na www.Decolab24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2015, 06:41

Zgadzam sie: good 0 bad

część mebli do biura kupiłam u http://www.33meble.pl/ Szczecin mają tam ładnie biurka, szafy, także komody, jest w czym wybierać

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2015, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

ja musiałem kupić kilka takich szafek na dokumenty, zawsze najbardziej mi pasowały takie jak widziałem w przychodniach na kartoteki i w końcu znalazłem nawet sklep, który ma takie (http://sklep.techmark.com.pl/medyczne.html), ale jednak cenowo jest to dużo droższe niż sądziłem;p

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2015, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Do mebli biurowych obowiązkowo należy również zaliczyć eleganckie i stylowe drewniane biurko,którego to jakość będzie na najwyższym poziomie,kilka ciekawych modeli znajdziecie u nas na www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2015, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sadzicie o samodzielnym wyborze materialu, pozniej obrobka stolarka w jakiejs firmie itp.? Wszystko znalalzem w tej firmie www.akcesoria.heban.pl a zalezy mi na dosc tanim wykonaniu tego wszystkiego

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2015, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem pomysł jest bardzo ciekawy,pytanie tylko ile będzie kosztował taki materiał oraz o ile drożej policzy sobie wykonawca,bo to również bardzo istotna kwestia.

www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2015, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o takim pomieszczeniu biurowym?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2015, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w kwestii wyboru dobrej jakości mebli biurowych,które będą w dodatku oryginalne,to zapraszamy na www.KamilaMeble.pl u nas znajdziecie szeroki wybór i atrakcyjne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dywan do sypialni Liczba postów: 50 Grupa: Ciekawe pom... Wybór firmy specjalizującej się w praniu dywanów zależy również od jej dostępności i terminowości. Czas oczekiwania na usługę oraz możliwość dostosowania termin...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 326

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >