Meble biurowe, gabinetowe, biurka narożne

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

31 marca 2014, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś poszukuje fajnych mebli to polecam sklep internetowy http://www.centrumkrzesel.pl ,z którego sama zamówiłam bardzo fajny fotel obrotowy. Był dodatkowo tani i przesyłka została dostarczona w bardzo krótkim czasie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2014, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

fotel to jest koniecznosc koniecznosci jesli ktos spedza duzo czasu w biurze :) funkcjonalnosc mebli i fotel to pierwsza rzecz, dlatego ja akurat zdecydowalem sie na bydgoskie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2014, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Sklepy online to super opcja, ale ja jednak jestem z pokolenia, które woli kupować po obejrzeniu na żywo. Sam kupuje meble w sklepie KAMI, zawsze sobie najpierw sprawdzam w katalogu, co mają, a potem oglądam na żywo. Nigdy się nie zawiodłem, solidna firma:)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2014, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zawsze jest czas, żeby pojechać do sklepu i oglądać, dlatego internet nie jest taki zły, wierz mi. Wszystko załatwiałem przez net (tju: http://lobbysklep.pl) i się nie zawiodłem. Bardzo eleganckie meble metalowe biurowe zakupiłem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2014, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Firma AWkontrakt oferuje kompleksowe rozwiązania dla wnętrz biurowych.
Naszym celem jest zaoferować klientom i partnerom najlepsze produkty oraz usługę.
Proszę o kontakt zainteresowanych
733-777-350

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2014, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli chodzi o powierzchnie biurowe to moge polecic alumex http://www.alumex.pl/. Robia fajne scianki do biur i wyglada to bardzo nowoczesnie

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2014, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

co do mebli to nie bardzo moge doradzic. Jednak jesli zalezy ci na fajnym zaaranzowaniu powierzchni biurowej to pomysl nad sciankami http://www.alumex.pl/. Mozna w fajny i nowoczesny sposob poodzielac od siebie gabinety

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2014, 19:57

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii bezkonkurencyjny - jeśli chodzi o rozwiązania biurowe - jest sklep Ergosystem. Bardzo nowoczesny design, mebe wyglądają stylowo i bardzo solidnie, co nie pozostaje bez wpływu na wizerunek firmy jako takiej. Zwłaszcza recepcja czy sala konferencyjna i inne pomieszczenia, jeśli takie są, w których się przyjmuje Klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2014, 23:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałam meble do firmy w sklepie JARD - mają duży wybór, a obsługa jest bardzo miła. No i mają doświadczenie, bo sklep działa już blisko 20 lat. Namiar dostałam zresztą z polecenia, od znajomego Taty ;) Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Aranżacja biura Liczba postów: 398 Grupa: Porady i op... Obiecane zdjęcia.
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >