Meble do biura

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 grudnia 2008, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwsza firma i małe biuro...Chce kupić coś uniwersalnego, jakiś zestaw meblowy z dużą ilością różnego rodzaj schowków...ogółem coś funkcjonalnego...

Moje typy to :

http://meblomania.com.pl/produkt/jocker_235.html

oraz

http://meblomania.com.pl/produkt/alan_226.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2009, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo podoba mi sie pierwszy zestaw. MYśle,ze mozna smiało brać. A co do sklepu tokupiłem w nim niedawno

http://www.meblomania.com.pl/produkt/bjorn_18mza6_2149.html< br /> Do przedpokoju i zaskoczyła mnie bardzo miła i profesjonalna obsługa. Ostateczna opinie wystawie jak mebelki beda u mnie. POzdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2010, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Druga opcja całkiem całkiem. Ale Jeśli chodzi o meble biurowe to zobaczcie na stronkę firmy MDD. Według mnie robią najlepsze meble biurowe. Ja ze swojego biura jestem jak najbardziej zadowolony :D

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2010, 01:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie no, jesli szukasz mebli do swojego biiura to z tych dwoch propozycji, ktore podales tylko ta pierwsza wchodzi w gre. Drugie meble sa do pokoju w domu/mieszkaniu.

--
Interesują cię kolektory słoneczne? Chcesz zacząć szczędzać? Nie wiesz jak się za to zabrać? Skontaktuj się z nami!

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2011, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie bardzo podobają się meble biurowe firmy Mikomax.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2011, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja np lubie jak biuro jest w takim nowoczesnym stylu surowe klimaty :D

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2011, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj też są fajne meblehttp://www.katalog-meble.pl/7__sofy

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2011, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

No gosiab tutaj muszę Ci przyznać rację, ja również lubię takie biura urządzone w nowoczesnym stylu biją taką świeżością i aż chce się pracować

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2011, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie też jestem za tym takie nowoczesne itp itd "D

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2011, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam stronę www.abattrend.com.pl (meble biurowe align i prestige)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >