Meble do biura

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

14 listopada 2013, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja wręcz odwrotnie, takie rzeczy jak meble muszę widzieć co kupuję, co do biurowych to polecam obejrzeć katalogi solidnych producentów z Polski chociażby bydgoskie czy helvetia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2013, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, meble do biura muszą być solidne, bo narażone są na liczne uszkodzenia, wiadomo przewija się dużo ludzi, a z takimi z niesprawdzonych sklepów to nigdy nie wiadomo z czego zostały zrobione, mój znajomy kupił niby drogie meble, a rozleciały mu się po kilku miesiącach, uważam, że polscy producenci mają całkiem ciekawą ofertę, z tych solidnych poleciłbym np. toruński Wuteh, z tego co pamiętam to mają też katalog na swojej stronie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2014, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie zaaranżowanie całej powierzchni biurowej zleciłem firmie Interbiuro. Wystarczy wejść do nich na stronę żeby zobaczyć jakie fajne projekty zrealizowali. U mnie jest podobnie. Nowocześnie, ale z nutką klasyki. Poza tym przestrzeń jest bardzo dobrze zagospodarowana

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2014, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Także lubię klasykę dlatego do biura wybrałam krzesła,które są funkcjonale,a zarazem komfortowe. Wszystkie krzesła,fotele oraz hokery wybrałam w sklepie internetowym centrumkrzesel.pl i jestem bardzo zadowolona. Dostałam dobry rabat,a przesyłkę dostarczono mi bardzo szybko.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2014, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałem meble biurowe w sklepie internetowym Ergoexpert. Zdecydowanie polecam, meble solidne, nowoczesny design, szybka dostawa, fajne ceny i możliwość rabatu oczywiście :) Wcześniej zamawialiśmy stamtąd kilka mebli do domu - wybór mają duży nie tylko mebli biurowych. Polecam z czystym sumieniem :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2014, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

w fajne meble wyposaza firma Interbiuro http://www.interbiuro.pl/. Robią fajne, spojne projekty i wszystko ze soba ladnie wspolgra. A do tego maja naprawde wysoka jakosc produtkow

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2014, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mam dużego doświadczenia w sklepach online, korzystałam z bodajże dwóch czy trzech, a w tym było też allegro. Generalnie jeśli szukasz fajnych, niedrogich mebli, z dobrego tworzywa jakim jest lite drewno to poleciłabym Tobie sklep http://www.urokdrewna.pl/. Sama kupowałam tam meble do gabinetu i pokoju użytkowego. Jest solidny, jest szybka realizacja zamówień, czyli to co się wymaga od dobrego sprzedawcy.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2014, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z przedmówcami, zamawianie przez internet wychodzi taniej - nie płacimy za czyjąś powierzchnię wystawową itd. itp. Zajrzyjcie np. do Lobby, ja jestem pod wrażeniem. Nie myślałam, że uda mi się urządzić biuro i fajnie, i po taniości.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2014, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam w biurze wygodne, praktyczne i eleganckie umeblowanie. Wybierali mi je ludzie z interbiura http://www.interbiuro.pl/. Zdalam sie calkowicie na nich w tym temacie

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2014, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Firma AWkontrakt oferuje kompleksowe rozwiązania dla wnętrz biurowych.
Naszym celem jest zaoferować klientom i partnerom najlepsze produkty oraz usługę.
Proszę o kontakt zainteresowanych
733-777-350

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >