Meble - jakie meble do salonu?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

29 kwietnia 2011, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuje przejrzeć ofertę na : www.IdealMeble.pl. Oferta jest adresowana zarówno do osób preferujących stylowe meble jak i styl nowoczesny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2011, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam nowoczesny desing firmy www.meble-simex.pl meble godne polecenia. Sama kupiłam w tej firmie stół i krzesła jestem bardzo zadowolona. SUZI

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2011, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem szczerze to już wszystko robi się nudne, takie same formaty mebli, komód, krzeseł, myślałam że w końcu coś się ruszy ale zaczynam wątpić w tych naszych projektantów mebli :P Może za bardzo wymagająca jestem nie wiem...

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2011, 20:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, ja też miałam problem ze znalezieniem odpowiednich mebli do salonu. Po namowie znajomej skorzystałam z usług projektanta i jestem bardzo zadowolona. Mam teraz piękny salon i wiem, że już nie zdecydowałabym się ponownie szukać mebli i tracić na to czas, to nie dla mnie, wolę zlecić ich zaprojektowanie a odkładam na kuchnię :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2011, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Małgosiu, a opowiedz mi dużo więcej wyniosły cię koszty zaprojektowania własnych mebli? Bo ja też się zaczynam nad tym zastanawiać, bo również jak kilku użytkowników jak już wcześniej napisali nudzą mnie te wszystkie jednakowe meble.... szukam czegoś wyszukanego, innego niż te wszystkie tradycyjne meble

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2011, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.vinotti.eu/ polecam więc ofertę tej firmy. A w szczególności kolekcję Malaga. Jeśli ktoś szuka czegoś stylowego i jednocześnie nowoczesnego to jest idealne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2011, 21:04

Zgadzam sie: good 0 bad

ja ma ktoś pomysł na połączenie stylu retro i nowoczesnego?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2011, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

może nowoczesne meble - lśniący materiał (kolor taki jaki lubisz, preferujesz)i do tego fotel lub kanapa w stylu retro?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2011, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

My kiedyś próbowaliśmy połączyć meble biurowe z stylem retro ale było dużo problemów. Zdobienia mebli najbardziej rzucają się w oczy i na nie radził bym się skupić przy komponowaniu pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2011, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Myśle, że fajnym rozwiązaniem było by np. odnowienie starych mebli- odrestaurowanie ich w nowoczesny sposób dopasować do nowoczesnych wnętrz..

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >