Meble - jakie meble do salonu?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  31 32 33 34 35  ▸  ▸▸

4 listopada 2016, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że tak, mieszkanie powinno się urządzić w takim stylu jaki się nam podoba. Tak opcja obejrzenia ofert sklepów w moim przypadku sie sprawdziła, bo w taki sposób trafiłam do Ola Mebluje, gdzie systematycznie kupiłam wszystko włącznie z robionym stołem na zamówienie, do którego dopasowałam sobie z ich bogatej oferty piekne rzeźbione krzesła. Tak szczerze to nawet wyszło mnie to taniej niż w sieciowym sklepie bo to producent, a więc odchodzi ta marża i dlatego warto jest poświęcić trochę czasu na szukanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2016, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre mam doświadczenia jeśli chodzi o zamawianie mebli internetowo ze sklepem online na mebel-partner.pl. Szybka wysyłka, w zasadzie realizacja zamówienia w 24h. Robią transport we własnym zakresie, nie zlecają tego jakimś firmom zewnętrznym. Miły kontakt, jasne warunki, sofa wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach na stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2016, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że ciężko odpowiedzieć na pytanie jakie meble do salonu pasują najbardziej. Bo ileż salonów tyle propozycji ;) Wg mnie inny styl pasuje do starego domu, inny do nowego mieszkania w bloku. Ja mogę powiedzieć Ci jak wygląda mój salon w bloku. Postawiłam na jasne, pastelowe kolory. Nie jest surowo ale estetycznie. Meble mam z odzysku, z pomocą taty je oszlifowałam, pomalowałam. Meble proste, klasyczne. Obecnie są szaro-czarne. Do tego dokupiłam cudowne fotele - http://kdcmeble.com/pl/fotele/tapicerowany-fo tel-oxford.html#/wybarwienie_nog-2/grupa_cenowa_tkanin-grupa _1. Zamówiłam trochę szersze, żeby były bardziej komfortowe i na co dzień do oglądania tv czy czytania są idealne.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2016, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

To jak ma być ładny i fajny salon to zdecydoanie takie rozwiązanie jak meble kolonialne jest okej. Zerknijcie sbie chociażby na http://www.dobremeble.net/ to jst okej rozwiązanie bardzo praktyczne meble solidnei ładne.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2016, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Może i ładne są te meble kolonialne, ale to w ogóle nie mój styl. U mnie panuje nowoczesny w połączeniu z klasyką, a meble kupowałam już w kilku sklepach, ale bestmeble4you.pl jak dla mnie jest najlepszy. Przede wszystkim stawiają na pierwszym miejscu potrzeby klienta i ta jakość jest kompletnie nieporównywalna, te meble wiem, że posłużą mi przez długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2016, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Do salonu urządzonego w klasycznym stylu najbardziej będą pasowały meble drewniane w naturalnym odcieniu - osobiście proponuję takie w minimalistycznym stylu, bez zbędnych dodatków, czy zdobień. Natomiast do bardziej nowocześniejszego salonu lepszym rozwiązaniem będą meble z płyt MDF w jasnej kolorystyce. Takie http://www.mebleblackart.pl/wypoczynki,24 meble wypoczynkowe będą dobrą opcją do nowoczesnego salonu - można je znaleźć w salonie BlackArt w Poznaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2016, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy asortyment ma w sprzedaży salon Mebel Partner ( mebel-partner.pl). Kojarzę ich już od jakiegoś czasu, bo mam rodzinę w Kępnie, a tam mają salon firmowy. Zamawiałem tutaj biurko do siebie do firmy i też będę kupował biurko do pokoju dla mojej córy. Oferta kompleksowa, w jednym miejscu można kupić chyba każdy mebel do domu, czy firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2016, 07:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co, najlepiej będzie jak zajrzysz sobie na http://www.mirjan24.pl/45-kanapy-i-sofy , ponieważ nie określiłeś, w jakim stylu chcesz urządzić swój salon. Znajdziesz tam same ciekawe modele, w zjawiskowych kolorach. Sam zakupiłem sofę Lena, super się sprawdza. Wygodna i dodatkowo ma funkcję spania, na czym bardzo mi zależało.

Ten post był edytowany przez tomciom_80 dnia: 8 grudnia 2016, 07:15
Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2016, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w Jysku widziałam świetną szafkę do salonu. Ale nie wiem gdzie miałabym ją przywiesić.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2016, 10:09

Zgadzam sie: good 1 bad

Dla mnie najlepsze meble do salonu są na stronie http://www.mirjan24.pl/. Zarówno kanapy jaki i meblościanki czy stoły są dostępne w różnych kolorach, wydaje mi się, że najładniej wyglądają białe meble. Zawsze stawiam na klasyczne, estetyczne meble, które posłużą na wiele lat. Cały czas dokupuję jakieś elementy na Mirjan24 i za każdym razem jestem tak samo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  31 32 33 34 35  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja Liczba postów: 110 Grupa: Wykańczamy... Jako ktoś, kto doświadczył walki o znalezienie odpowiedniej temperatury dla mojego domu w okresach przejściowych, uważam, że klimatyzacja która może zarówno chł...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 104 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6388 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Wyposażenie zakładu Liczba postów: 341 Grupa: Wykańczamy... Szczególnie polecam zaglądać do tego działu - https://www.amart.pl/category/wyposazeni e-domu. Można trafić całkiem sensowne okazje, ale sami oceńcie, czy to dla...
  • Oczyszczacze powietrza xiaomi Liczba postów: 5 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie dyson oczyszczacz powietrza opinie. Czy wiecie, który model warto wybrać? Zależy mi na wysokiej wydajności urządzenia z filtrem węglowym i oczyw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 319

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >