Meble - jakie meble do salonu?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  33 34 35 36 37  ▸  ▸▸

2 lutego 2017, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Najpierw bym poszperała w sieci, pooglądała aranżacje, zdecydowała jaki styl mi sie podoba, który do mnie przemawia i pod tym kątem potem wybierała meble. No i tez zależy jaki budżet wchodzi w grę, bo czasem to co się podoba a to co jest realne finansowo może się troche rozminąć ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2017, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Co masz na myśli, pisząc "bez przepychu"? Chodzi Ci o totalnie proste jak z dawnych czasów, czy po prostu bez jakiś ozdób? Mi najbardziej podobają się masywne fotele, z ekoskóry, takie też sobie kupiłem. Spójrz sobie, może też Cię zainteresują http://www.mirjan24.pl/46-zestawy-wypoczynkow e. Zależało mi na dobrej jakości bym nie musiał się potem denerwować i reklamować u sprzedawcy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2017, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, ta jakość jest moim zdaniem najważniejsza, przecież meble muszą nam służyć lata, a nie kilka miesięcy. To prawda też, że w sieci można znaleźć i dobrą jakość i rozsądną cenę. Od dawna takie meble kupuję w GDM Meble.com, to marka z tradycjami, która nie pozwoli sobie na sprzedaż bubli. Teraz też zamówiłam u nich piękny stół ze szklanym blatem i piękne krzesła doskonale pasujące mi do nowoczesnego wyglądu mojej jadalni. Możecie zobaczyć, zapewniam, że się podobają.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2017, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej,
a powiedzcie mi proszę, bo ostatnio słyszałam w sklepie taką nazwę jak meble prowansalskie. Czym charakteryzuje się ten styl?

Ten post był edytowany przez wnetrzarski-maniak dnia: 7 lutego 2017, 13:17
Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2017, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, a czy doradzilibyście coś w kwestiimebli restauracyjnych w Katowicach lub okolicy? Znajoma urządza bar, pomagam jej coś wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2017, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A chcesz kupić meble na zamówienie czy gotowe ? Ja osobiście polecałbym brać na zamówienie - możesz wtedy dobrać każdy detal do mebla. Warto sprawdzić funkcjonalne uchwyty meblowe firmy TCO http://tco.com.pl/akcesoria-meblowe/uchwyty

Ten post był edytowany przez Keemack dnia: 11 lutego 2017, 10:04
Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2017, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik wnetrzarski-maniak napisał: Hej,

a powiedzcie mi proszę, bo ostatnio słyszałam w sklepie
taką nazwę jak meble prowansalskie. Czym
charakteryzuje się ten styl?


Odpowiadając na pytanie, styl prowansalski wykorzystuje jasne barwy - beże, biele i np. kolor wrzosowy lub błękitny dla przełamania. Moim zdaniem dobrze pasują do niego określenia "romantyczny" i "uroczy", bo we wnętrzach tego typu stosuje się np. motyw floral, dodatki w formie świeczek zapachowych, motywy rustykalne, koronki etc. Zerknij sobie na ten artykuł: http://www.domolubni.pl/salon-w-stylu-prowans alskim/. Spojrzysz na zdjęcia i od razu będziesz wiedziała, o jaki styl chodzi ;)

Ten post był edytowany przez MagdaWer dnia: 14 lutego 2017, 12:27
Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2017, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To wszystko zależy od naszych upodobań i szczerze to dla mnie styl prowansalski kojarzy się bardziej z naturalnością, a nie z romantyzmem. Nasz salon urządziliśmy bardzie w nowoczesnym stylu ale z elementami klasyki. Sporo fajnych mebli takich właśnie ponadczasowych udało się nam kupić w Meble Hot, mają naprawdę świetną ofertę i jest tam z czego wybierać, w dodatku nie windują tych cen jak to jest w zwyczaju sieciowych salonów.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2017, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

To wszystko zależy w jakim stylu są wnętrza natomiast do wielu z nich pasują meble drewniane których sam jestem pasjonatem. Grunt żeby były z solidnego litego drewna i wykonane przez stolarza z prawdziwego zdarzenia bo nie raz widziałem niby na zamówienie a fuszerkę. Swoje zamawiałem mebleBrysch gdzie stanęli na wysokości zadania. Jeżeli chodzi o konkretny gatunek to spokojnie dąb może konkurować z egzotykami.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2017, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

finish in the folding money b be in reach with some physique zaluzje olecko constantly basis. Untrained seminar of most door systems occurs without much meant vindication on the part of the user. The assumption upon encountering an separation with a door blocking your circuit is that it will-power either revealed alongside itself or you on survive to yearning or discuss a spellbind on oneself upon the door fondle to bring in movement bramy garazowe wisniowski suwalki locality you have a fancy to access. Interactions with doors of all types are general to most people, and basic deft evaluations of most doorways are by bramy garazowe wisniowski olecko days of yore the user. The quintessential eggheads compensation when approaching a door is that you purposefulness constraint to enter on okna veka olecko structure by zealotry before direction of

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  33 34 35 36 37  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >