Meble na wysoki połysk

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

13 listopada 2013, 20:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy pomysl, chcialbym zobaczyc taka aranzacje na zywo bo u mnie w wyobrazni to wyglada ekstra. Z tym ze meble na wysoki polysk podobno strasznie sie brudza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2013, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

to jest bzdura, brudzą się jak każde inne tak na prawdę, a sprzątać trzeba tak czy siak, to wiadomo. Jak dla mnie meble na wysoki połysk - jestem na tak

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2013, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Więcławski napisał: to jest bzdura, brudzą się jak każde inne tak na prawdę,
a sprzątać trzeba tak czy siak, to wiadomo. Jak dla mnie
meble na wysoki połysk - jestem na tak


Zgadza się, brudzą się jak każde inne, ale na meblach z wysokim połyskiem każdy odcisk palca albo niewielka warstwa kurzu jest widoczna automatycznie. Mi osobiście meble z wysokim połyskiem się podobają, ale o nie trzeba po prostu dbać i nieustannie je czyścić. Myślę, że funkcjonalność jest bardzo ważna, szczególnie, gdy mówimy o takich pomieszczeniach jak kuchnia.

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/aranzacje/ barwy-w-kuchni/kolorowo-pod-stopami-459.html

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2013, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Więcławski a masz takie meble na wysoki polysk ? Widzialem na wlasne oczy ze odciski zostają jak na szkle. Jezeli ktos ma nerwy czyscic raz na godzine to super wygladają itd. Ale ja osobiscie bym takich nie chcial. http://www.bydgoskiemeble.pl/produkty/bufety/arras cos takiego by sie tak nie brudzilo.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2013, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

może i masz rację z tymi bydgoskimi, ale na jasnych meblach na wysoki połysk tak bardzo nie widać tych odcisków, o których mówicie, a jak ktoś nie ma nawyku sprzątania jak moja żona to współczuję:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2013, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble na wysoki polysk rowniez mi sie podobają ale ja bym nie dal rady tak o nie dbac. Jak jeszcze w domu biega mały szkrab co wszystko dotyka itd to juz w ogole ciezko by bylo zachowac te meble w czystosci. Lepiej kupic meble funkcjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2013, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W kuchni wyglądają ładnie, ale tylko w dużych wnętrzach. Ostatnio byłam w takiej niewielkiej kuchni z meblami na wysoki połysk i wyglądało to strasznie. Jak w jakimś magazynie. Te meble muszą być dobrze wyeksponowane by cieszyły oko.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2013, 00:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawa uwaga. Szczerze powiem nigdy z takimi meblami sie nie spotkalem w malej kuchni ale dziekuje za dobra rade, bede na przyslsoc pamietal.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2013, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

w sumie racja, ja tez jak widziałem to w kuchniach raczej dużych w domach jednorodzinnych. Nie mam juz małych dzieci, więc już szczerze mówiąc nie pamiętam tych czasów, więc może z meblami na wysoki połysk jest tak, że dla wszystkich zwyczajnie nie są. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2013, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Sa bardzo ładne, i nowoczesne ale zdecydowanie warto wybrać kolor jasny bo na ciemnych wszytko widać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 376

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >