Meble biurowe

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

31 stycznia 2017, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi było potrzebne łoże do sypialni i generalnie cały zestaw mebli właśnie pod kątem umeblowania tego pomieszczenia. Udało się taki system znaleźć za dobre pieniądze na stronie mebel-partner.pl. Dobrze, funkcjonalnie pomyślany zestaw z dużą szafą z przesuwnymi drzwiami, szerokim łóżkiem, gdzie swobodnie mieszczą się dwie osoby i jeszcze labrador, którego nieskutecznie usiłuję się pozbywać;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2017, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Miejsce do siedzenia czy wygodne łóżko do sypialni jest absolutną podstawą od której powinnyśmy zacząć, z koeli w gabinecie lub biurze nie może zabraknąć wygodnej sofy czy też wersalki w zależności już od gustu wraz z kompletem mebli, akurat na MegaSofa.pl znajdziecie teraz nowe, ciekawe kolekcje na które warto zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2017, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

O tak, poza tymi podstawowymi jak biurka czy szafy ten kącik wypoczynkowy okazał sie bardzo trafnym rozwiązaniem. W naszym przypadku to narożnik, pufa i stoli kawowy, a wszystko udało się nam kupić w Meble Hot, naprawdę maja tam ciekawe mebelki, no i możliwość wymiany kolorystyki i to bez jakiejkolwiek dopłaty również fajna sprawa. Teraz rozmowy z kontrahentami mają całkiem inny charakter.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe rozwiązania z zakresu mebli biurowych ma http://steckomeble.pl . Z pół roku temu robilismy w firmie remont i wymianę mebli własnie na meble od nich. Minęło pol roku a one dalej wyglądają jak nowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Eleganckie i nowoczesne meble nie tylko do biura, ale również do każdego pokoju znajdziecie na www.AdidarMeble.pl gdzie dodatkowo teraz mamy wiele ciekawych promocji i rabatów, wato zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2017, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi najbardziej odpowiadają meble do biura z ikea. Są proste, ale funkcjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2017, 08:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z przedmówcą, meble z Ikei idealnie się sprawdzą, zresztą nie tylko w biurze. Ja cały dom meblowałem właśnie tam. Dodatkowo jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic można skorzystać z opcji zakupów online z transportem http://www.transport-ikea-wroclaw.pl/. Super udogodnienie bo zakup bo wcześniejszej wycenie są dostarczane pod wskazany adres. Ciekawe czy w innych miastach są takie opcje ?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2017, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Owszem te meble ładnie wyglądają, ale tylko, bo trochę słabo z jakością niestety. Poprzednie meble tam kupiłem i długo to nam nie posłużyły zwłaszcza fotele. Teraz zamierzam kupić fotele Halmar w gdmmeble.com. Z tego co czytałem to jedne z lepszych na runku, a w sumie nawet niedrogie w porównaniu z tymi poprzednimi.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2017, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Funkcjonalność i trwałość przedewszystkim w/g mnie. Ja mam tego typu szafy w biurze http://www.wyposazeniegaudia.pl/informacje/18 29028150_szafa-biurowa-klasy-a-mona-1922rm-1920x900x420 metalowe szafy praktycznie wcale się nie zużywają, nie widać na nich czasu użytkowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2017, 07:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre i designerskie meble biurowe, powinny być także wysokiej jakości i to oczywisty fakt, dlatego też nie wybierajmy tego co najtańsze i popularne z dużych marketów bo można się zwyczajnie rozczarować co do jakości. Kilka nowych i ciekawych kolekcji mebli do biura znajdziecie na
www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >