Meble biurowe

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

18 września 2017, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy teraz bardzo fajne meble w biurze. Stare juz po prostu były stare, brzydkie i zużyte. Przyznam, że jeden z kontrahentów naszych dał nam namiar na ten domizdrowie.pl Sam u nich kupował i chwali je sobie, zresztą my również. Ładne, dobre i nawet taniej niż z sieciówek.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2017, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Aranżacja biura jest bardzo ważna, ponieważ biuro to serce każdej firmy. Także wszelkie aspekty muszę być dopieszczone pod każdym względem. Ja ostatnio trafiłam na fajną stronkę http://www.biuroimeble.com.pl tutaj można zakupić nowoczesne i funkcjonalne meble biurowe. Myślę, że warto tutaj zerknąć i zapoznać się z ich ofertą w szczególności, że produkty wydają się być wysokiej jakości.

Ten post był edytowany przez jjusti18 dnia: 20 października 2017, 19:18
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2017, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii oryginalnych oraz stylowych, dobrze wykonanych mebli do biura to warto zwrócić uwagę również na www.Regem.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór, zapraszamy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2017, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne kolekcje mebli biurowych ma BRW. Każdy coś dla siebie znajdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2017, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz fajnych mebli biurowych to warto moim zdaniem przejechać się po marketach budowlanych, sporo inspiracji można tam znaleźć, a potem np. kupić przez Internet jeżeli jest taniej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2017, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do mebli biurowych warto wybrać coś praktycznego, a zarazem reprezentatywnego. Bardzo chętnie pomożemy w wyborze :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2017, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii dobrych i stylowych mebli, polecam zerknąć także na nasze kolekcje www.AdidarMeble.pl gdzie teraz mamy kilka ciekawych promocji i świątecznych rabatów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2017, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz też sprawdzić meble biurowe firmy www.system-sosnowiec.pl. Mają bardzo ciekawe pomysły i designerskie meble w przystępnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2017, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja właśnie mam zamiar na meblujdom.pl kupić nowe fotele. Znajomy informatyk u nich kupował model vip i twierdzi, że lepiej jest nawet dołożyć te parę groszy i kupic coś na lata niż kupować jakiś tani szajs. Oglądałam je, a u niego siedziałam na nim super wygoda i chyba się na nie zdecyduję.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2018, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Też zastanawiam się nad aranżacją biura. Myślę że najlepszy będzie minimalizm i nowoczesne wykończenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >