Meble biurowe w Krakowie

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

17 czerwca 2015, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie, szukam sklepów z meblami biurowymi w Krakowie i okolicach najlepiej, ale mogą też być sklepy internetowe. Zależy mi na fajnych, eleganckich, funkcjonalnych meblach, które będą się pięknie prezentować w odremontowanym biurze. Coś jak tutaj: http://www.mikomaxsmartoffice.pl/salony/krako w/31-476

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2015, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas pojawił się nowoczesny komplet idealny do biura. Wrzucam aranżację, być może się spodoba



Oczywiście elementy dostępne są w komplecie lub osobno.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2015, 06:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie bardzo podobają się stylizacje z użyciem mebli od Meblant. Mają naprawdę ciekawe moduły i zestawy, w wielu przypadkach można zamówić meble na wymiar. Warto zapoznac się z ich ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2015, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba przyznać,że te zestawy bardzo fajnie się prezentują,zresztą teraz w sklepach internetowych znajdziecie szeroki wybór oraz wielu wersji kolorystycznych,tylko kwestia tego co Wams się podoba oraz jaki budżet posiadacie na ten cel.

www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2016, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem robione parę tygodni temu meble kuchenne na wymiar i są już zamontowane. Wszystko zlecałem marce Solarz (kuchniesolarz.pl). Profesjonaliści w każdym calu, zajmują się projektem, produkcją i też montażem (który swoją drogą jest w już w cenie).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2016, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co się orientuje firma Komandor ma swój salon w Krakowie http://www.komandor.pl/malopolskie/oferta/ wykonują oni bardzo fajne meble i znajdziesz u niech też coś do biura. Odwiedź ich stronę tam znajdziesz ciekawe aranżacje z wykorzystaniem ich asortymentu.

Ten post był edytowany przez dnia: 1 sierpnia 2016, 14:32
Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2016, 08:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o dobrych i sprawdzonych sklepach z meblami biurowymi, to zapraszamy również na www.KamilaMeble.pl gdzie teraz znajdziesz kilka ciekawych promocji oraz eleganckie, stylowe meble pasujące do każdego biura :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2016, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić świetny salon meblowy, ale w Warszawie - 10office. Mają olbrzymi wybór - bez problemu umeblowaliśmy tam całe biuro i to od a do z. Wszystkie meble pracownicze, gabinet prezesa, salę konferencyjną i recepcję kupowaliśmy właśnie u nich :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2016, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz też zamówić przez internet, akurat do biura zrobiłbym meble na zamówienie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2016, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że meble do biura jak i pozostałe dodatki mogą być spokojnie zamówione w sklepie internetowym, zaglądaliście do nas na www.KamilaMeble.pl ? Chętnie doradzimy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19171 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 372

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >