Meble do biura

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

16 marca 2017, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, szukam ciekawych i sprawdzonych sklepów meblowych, które maja w swojej ofercie nowoczesne meble do biura. Niebawem będziemy wymieniać cały wystrój w naszej firmie. czy możecie polecić jakiś sklep?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2017, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

w google sa miliony tego typu. pytanie jaki styl was interesuje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2017, 08:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co przeczytałam to meble nowoczesne, a faktycznie lepiej jest poszukać w sieci, bo to i wybór większy i można jednak kupic taniej. W zeszłym roku wymieniliśmy regały i biurka w gdmmeble.pl, a teraz przyszła kolej na fotele i na pewno kupimy je u nich. Mamy kilka już wybranych modeli ale dla nas liczy się również zdanie pracowników i to raczej oni zdecydują które kupimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2017, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A ma ktoś nowoczesne sprawdzone krzesła, które będą mi służyć przez długi czas? Słyszałem, ze ta firma oferuje naprawdę wysokiej jakości krzesła, ale sam nie wiem - Producent krzeseł - Krzesła Radomsko - jak myślicie będzie ok?

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2017, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli nie bardzo wiesz za bardzo jak urzadzić biuro , na jakie dodatki się zdecydowac zerknij sobie tutaj Meble biurowe
tam znajdziesz garść porad wszelkiego rodzaju. Ja korzystałam z ich porad i poradzilam sobie doskonale :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2017, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio musiałem dokupić kilka mebli do biura bo powiększyła się nasza siedziba o jeden pokój dla pracowników. Meble kupowałem od firmy Logan i powiem ci, że tam konkret ofertę mają. Warto się zainteresować :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2017, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne meble biurowe dostaniesz w salonie meblowym meblo dom II na Armii Krajowej 24 w Rzeszowie, ja ostatnio zamawiałam tam do siebie i są naprawdę dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2017, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli chodzi o krzesła to zerknij sobie na krzesła biurowemoże akurat coś Ci przypadnie do gustu. Musisz troszkę poszperac i poczytać i wtedy z pewnościa stworzysz fajne wnetrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2017, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Doskonałe, a zarazem praktyczne meble biurowe to podstawa każdego miejsca, gdzie będą się obywać m.in. spotkania z klientami. Ostatnio trafiłam na ofertę mebli do biura Warszawa http://www.mikomaxsmartoffice.pl/salony/warsz awa/01-194- wygląda na to, że firma jest bardzo rzetelna i profesjonalna. Mają naprawdę ciekawe oferty mebli biurowych, przynajmniej mnie się osobiście bardzo podobają- są stylowe, nowoczesne i funkcjonalne. Myślę, że świetnie się sprawdzą.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2017, 18:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo, jednak klient musi się czuć dobrze w naszym biurze aby udało się wsyztsko odpowiednio załatwić, także wygodne fotele i jasne wnętrze będzie dobrym pomysłem

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >