Meble do kuchni - jakiej firmy najlepsze?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

23 lutego 2009, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiej firmy meble do kuchni polecacie? Chciałbym wydać na takie meble tak około 15 tysięcy złotych. Moglibyście mi coś doradzić? Chciałbym żeby były one były one stonowane ale też stylowe i w ciekawej kolorystyce(oraz wytrzymałe). Proszę doradźcie mi coś.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2009, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszym rozwiazaniem bedą dla Ciebie bedzie zamówienie mebli bezpośrednio w firmie zajmującej się produkcją na zamówienie mebli. Producent mebli robionych na zamówienie daje ci pełna elastyczność w doborze każdego elementu jak kolorystyka i dodatki i w koncu bedziesz miał niepowtarzalne meble kuchenne bo zrobione wedłóg Twojego pomysłu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2009, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli szukasz czegoś nowoczesnego to ja bym polecił Komandora, mają fajne rozwiązania do kuchni. Warto zajrzeć nawet dla samych pomysłów. www.komandor.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2018, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Do kuchni polecam taborety marki MoonWood. Ja akurat posiadam biały taboret. Są piękne, a do tego stabilne i zajmują niewiele miejsca. :) https://moonwood.me/produkt/bialy-taboret-tab oret-crystal-white-2/

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2018, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble kuchenne Nolte bardzo mi się podobają. Widziałam je tutaj https://interio-meble.pl/ w salonach Interio. Takie meble widziałabym w swojej kuchni. Piękne, stylowe, ponadczasowe i funkcjonalne. Myślę, że niezależnie od tego czy lubimy kuchnie nowoczesne, czy klasyczne - to te meble będą odpowiednie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >