Meble do łazienki

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

5 czerwca 2014, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam w łazience można powiedzieć, że prawie nowe wc, prysznic z wanną, grzejniki, płytki. Ale meble, lustro, umywalka , kran przydałoby mi się nowe, ponieważ gdy rok temu remontowaliśmy to nas stać nie było na wszystkie zmiany. Mam na to 2 metry długości, jak ją wykorzystać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 czerwca 2014, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz ciekawej umywalki do swojej łazienki to polecam Ci stronę www.florisa.pl sama tam kupiłam i jestem bardzo zadowolona :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2014, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki na pewno zerknę tam

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2014, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A to sama masz zamiar takie coś wykonywać , kupować gotowe czy kogoś wynająć myślałaś nad tym już? Mogło by fajnie to wyglądać i wszystko się wymieścić lecz najlepsze do tego byłyby akcesoria na wymiar.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2014, 23:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakaś szafka pod umywalkę... Wiesz mniej więcej co byś chciała? Jak ma to wyglądać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2014, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Szafkę bym chciała aby była spora, ponieważ chciałabym tam ręczniki , srodki czystości, proszek, płyn do płukania itp. Ale mam tylko na to 2 metry szerokości , głębokości około 0,5 metra. Gotowego czegoś takiego chyba nie kupię:(

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2014, 23:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Nic mi innego niż szafka pod umywalkę nie przychodzi do głowy, tyle, że może jakaś dłuższa- na dwie umywalki na przykład :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2014, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja myślałam nad czymś u dołu długiego z jedną umywalką i lustro nad umywalką a obok uzuepłeniająca się do długiej szafki druga szafka idąca w górę. Ale gotowe chyba takie coś to nie kupię.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2014, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

do lazienki najlepsze sa meble z drewna egzotycznego, swietnie znosza wilgoc, ale sa drogie

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2014, 19:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A ile takie meble mogą kosztować? I to chyba tylko na zamówienie można kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 384

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >