Meble do łazienki

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

17 kwietnia 2015, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się,że nie należy szukać wszystkiego w internecie,ale warto to robić,szczególnie jeżeli zależy Ci na cenie,która w sklepach internetowych jest po prostu niższa i z tym każdy się chyba zgodzi.

www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2015, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupowalam na lazienkaplus.pl meble z Koła i jestem bardzo zadowolona! są dobrze wykonane i ładne! także warto też szukać w sklepach internetowych!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2015, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie może zawsze zrobić stolarz meble. Do tego warto sobie dokupić blat łazienkowy, np. taki z http://www.kamieniarzguzik.pl/ - robiony na wymiar. Wtedy można nim przykryć meble na wymiar i zamontować umywalkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2015, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble do łazienki nie mogą przede wszystkim przytłaczać i pomniejszać przestrzeni,mają być praktyczne i bardziej dobrane na zasadzie dodatku aby zmieścić tam kilka najbardziej potrzebnych rzeczy jak kosmetyki czy ręczniki.

www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2015, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Łazienki zwykle są małe, więc myślę że w kazdym sklepie znajdziesz fajne rozwiązanie do takiego pomieszczenia ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2015, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajną ofertę mebli łazienkowych mają w salonie IMEXTOP 32 (http://www.imextop32.com.pl/), więc myślę, ze warto tam zajrzeć, żeby się rozeznać w różncyh stylach i modelach.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2016, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm... kwestia stylu, aranżacji jaka wam bardziej odpowiada, bo generalnie w tym zakresie wiele się zmienia. Teoretycznie w sklepach macie w dalszym ciągu wiele klasycznych mebli czy kafelek, ale jednak patrząc po znajomych widzę, że raczej każdy stawia na nowoczesność. Ale zresztą, zerknijcie - http://www.aranzacjekuchni.com.pl/meble-lazie nkowe Czy takie przykłady nie wyglądają po prostu bez porównania lepiej?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Dwa metry da się dobrze zagospodarować. Na pewno wybierz ciemne meble które będą mieć sporo małych szafek

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2016, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli o mnie chodzi, to polecam do łazienki szkoło typu lacobel. Jest bardzo trwałe a do tego można na nim umieścić ulubioną grafikę

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej zasięgnąć opinii projektanta. 2 metry to nie dużo więc warto

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >