Meble - jakie meble do salonu?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸

25 października 2014, 22:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Oryginalne i nowoczesne meble produkuje Newlook mam w domu ich kanapę i pufę. Mogę polecić ich produkty zwłaszcza jeżeli ktoś lubi takie nowoczesne wnętrza. Osobiście ich ofertę znalazłam w salonie meblowym agata. Przy okazji mogę polecić także ten salon, mają bardzo duży wybór mebli i producentów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2014, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

z tego,co pamiętam,duży wybór mebli do salonu powinni mieć tutaj: [url] http://www.komandor-wolska.pl/galeria-pokoj kiedyś zamawialiśmy u nich elegancką szafę do pokoju i przyznam,że należycie spełnili nasze oczekiwania. szafa jest solidnie zrobiona i świetnie pasuje do naszego wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2014, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Efektownie wyglądający zestaw na wymiar nie musi od razu kosztować kosmicznie dużo. Pamiętajcie, że dalej można kupować meble przez internet. Mówi wam cokolwiek centrum.meble.pl? To tam właśnie realizowaliśmy sobie takie zestawy. Kupowanie gdzie popadnie mija się z celem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2014, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

a jakie kanapy polecacie? ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2014, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym poszła w kierunku czystego drewna. Sama wzięłam się za produkcję http://www.demagcranes.pl/cms/site/pl/lang/pl /page119248.html;jsessionid=925BFCB5ED1F56D68160BB297143176F .nodea takich z motywami ręcznie malowanymi

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2014, 17:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Do mnie najbardziej przemawiają nowoczesne stylizacje.
Świetnie odnalazłabym się na przykład w takim wnętrzu: http://archiweb.pl/albumy/i_003-interiors,115 0/.
Gdybym teraz urządzała mieszkanie na pewno zdecydowałabym się na coś takiego :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2014, 18:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się podobają aranżacje Agaty Mozna niedrogo urządzić swoje mieszkanko, a szczególnie salon.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2014, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o samą kanapę to moim zdaniem najlepiej sprawdzi się oczywiście tapicerowana lub polecam też narożnik,bo to znakomita opcja i zarazem wystrój większego salonu,daje komfort i pewną jakość w pokoju. Nie muszą byc to koniecznie meble z sieciowych sklepów,warto zwróci uwagę również na te mniejsze internetowe.


www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 254

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >