Meble - jakie meble do salonu?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

14 lipca 2011, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem na etapie aranżacji pokoi. Jestem z okolic Krakowa, szukam firmy projektującej wnętrza. Projektanci 3esdesign zostali mi poleceni, czy korzystał ktoś z Was z ich usług??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2011, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie skorzystałam, ale czytałam w internecie recenzję na ich temat i były raczej pozytywne, były też negatywne opinie więc osobiście bym się nie skusiła, opierając się na opinii innych. Radzę zaufać swojemu zdaniu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2011, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

A co chcesz zaprojektować ?? Wnętrze komercyjne czy może swój dom/pokój . Jeżeli to 2 poczytaj masssseee artykułów na budnecie ja zagłębiłem się w lekturę "bn" od niedawna i powiem Ci ze sam już mogę spokojnie zaprojektować sobie swój własny kont :))

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2011, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble na pewno fornirowane lub drewniane.Reszta nadaje się do użytku tylko do pierwszego ruszenia mebla.Jeśli chodzi o tapicerki to najlepiej dobrać do mebli skrzyniowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2011, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne meble są na stronie http://www.katalog-meble.pl/48__kanapy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2011, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Coś się nie wstawiło a warto zobaczyć www.katalog-meble.pl/36-tapczany

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2011, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz http://www.katalog-meble.pl/36-tapczany

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2011, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony polecam meble z litego drewna, bardzo efektownie się prezentują i tworzą fajną, ciepłą atmosferę. Sama takie posiadam więc wiem o czym piszę.
Jeśli jest ktoś zainteresowany to dodam, że ja kupiłam mebelki przez internet (w sklepie www.urokdrewna.pl ) co pomogło mi zaoszczędzić dużo czasu i nerwów ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2011, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony polecam meble z litego drewna, bardzo efektownie się prezentują i tworzą fajną, ciepłą atmosferę. Sama takie posiadam więc wiem o czym piszę.
Jeśli jest ktoś zainteresowany to dodam, że ja kupiłam mebelki przez internet (w sklepie www.urokdrewna.pl) co pomogło mi zaoszczędzić dużo czasu i nerwów ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2011, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

To fakt, że drewno doda każdemu pomieszczeniu ciekawego klimatu. Mnie podoba się bardzo taka aranżacja: http://www.esmebel.com/rodziny,rafael2,5.html Z jednej strony wygląda nowocześnie, ale zarazem całkiem przytulnie, moim zdaniem rewelacja :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >