Meble kuchenne gotowe czy "na wymiar"?

« Powrót do artykułu: Meble kuchenne gotowe czy "na... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

25 maja 2017, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

My z mężem zdecydowaliśmy się na meble kuchenne na wymiar, gdyż mamy trochę nietypowy kształt tego pomieszczenia i ciężko nam było wybrać coś gotowego, dodatkowo mieliśmy znajomości i wyszło nam trochę taniej. Jednak wydaje mi się, że jeśli masz kuchnię o standardowym kształcie kwadrata czy prostokąta, to lepiej kupić meble gotowe. Po pierwsze taniej, po drugie mniejsze z tym zamieszanie, a jest teraz tyle propozycji i opcji kolorystych i materiałowych, że jest z czego wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2017, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadam się w 100%. Jak mamy wymiarową kuchnię to najlepiej jest kupować gotowe meble. Wtedy można trochę zaoszczędzić. W serwisie Max Kuchnie widziałem sporo przykładowych aranżacji i przyznam, że i z gotowymi meblami można wykonać całkiem fajne stylizacje kuchni. Oszczędzamy przy tym czas oraz mamy mniej na głowie. Z drugiej strony meble na wymiar można idealnie dopasować do kuchni przez co wyglądają jakby zawsze tam były :D.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2017, 07:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od naszej koncepcji oraz budżetu, ja np: zdecydowanie bardziej wolałbym meble na wymiar, które będą indywidualnie dopasowane pod moją kuchnię. Odpadają gotowe zestawu z marketów, które charakteryzują się niską jakością wykonania.

www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2018, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam zrobioną garderobę na wymiar i uważam, ze to świetne rozwiązanie. Raz, meble na wymiar nie musza być teraz wcale drogie, ja swoje mam od Indeco Wybrzeże z Trójmiasta i przyznam, że cena była super. Dwa, pozwalają oszczędzić miejsce i ładnie ograć przestrzeń. Trzy - można wybrać materiały i kolory pod siebie, a nie liczyć na to, ze znajdzie się właściwe np. w sieciówkach. Trwałość takich mebli też jest gwarancją, ze dłużej posłużą. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2019, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak nie chciałam się męczyć i zamówiłam meble gotowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2023, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam na wymiar i została wykonana epicko. Polecam firme meble Domagala. Specjalisci w kuchniach

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2023, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym temacie z pewnością przyda się wiedza o możliwości wyszukania serwisanta sprzętu agd za pośrednictwem firmy https://fixagd.pl/. Jeśli Twój sprzęt z jakiegoś powodu przestanie działać to właśnie im możesz powierzyć wyszukanie specjalisty który będzie wiedział w jaki sposób Ci pomóc. Unikniesz dzięki temu zaproszenia do siebie laika i wyrzucenia pieniędzy na marne. Szczerze polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2023, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zabudowy łazienek, kuchni, meble do przedpokoju i wiele innych, też nowatorskich, wykonywanych na indywidualne życzenie klienta masz do dyspozycji w https://www.luviomeble.pl/, od bezpośredniego producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2023, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja za kuchnie na wymiar zapłaciłam 9 tys. używam ją blisko 5 lat. Kuchnia mega funkcjonalna, na systemie Bluma. Czasami warto zrobić meble u stolarza, który np. zaczyna działalność gospodarczą i nie ma jeszcze wyśrubowanych cen.

Blaty polecam kupować bezpośrednio w firmie kamieniarskiej
https://vertigostones.pl/oferta/

Daję namiar na Vertigostones.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2023, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem w trakcie przeprowadzki do nowego mieszkania i zastanawiam się nad wyborem odpowiednich mebli kuchennych. Wiem, że na tym forum jest wiele utalentowanych osób, które na pewno miały już do czynienia z takim wyborem lub mają doświadczenie w aranżacji przestrzeni kuchennej. Chciałbym dowiedzieć się, jakie są Wasze rady i sugestie, jeśli chodzi o wybór mebli kuchennych. Pochwalcie sie jak wyglądają Wasze kuchnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 319

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >