Meble na wymiar

« Powrót do grupy: Meble

26 września 2011, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś z Was korzystał może kiedyś z usług fachowców, którzy wykonują meble na wymiar?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • Tapicerowanie i naprawa mebli wе Wrocławiu Liczba postów: 2 Grupa: Meble Wybór odpowiednich tkanin do tapicerowania mebli pozwala na wyrażenie indywidualnego stylu i charakteru wnętrza. Różnorodność dostępnych materiałów np tutaj htt...
  • Jaka umywalka do łazienki Liczba postów: 1 Grupa: Meble Ja swoją łazienkę zmieniałam dwa lata temu szafka z lustrem nad umywalkę to strzał w 10! Jakie wy macie? :)
  • Akcesoria meblowe Liczba postów: 2 Grupa: Meble Nie znam tego sklepu. Ale zawsze warto porównać oferty. W sieci masz także ten sklep - Belmeb. Jeśli chodzi o akcesoria meblowe to mają chyba wszystko. Szuflady...
  • Fotele biurowe Liczba postów: 5 Grupa: Meble Z pewnością fotele i krzesła biurowe są elementem na który należy zwrócić szczególną uwagę wybierając meble do biura. Przede wszystkim muszą one zapewnić odpowi...
  • Czy znacie ten sklep? Liczba postów: 1 Grupa: Meble Chciałem kupić meble w tym sklepie https://www.seart.pl ale nie znam nikogo kto tam kupował meble ? Bo meble na zdjęciach wyglądają dość fajnie

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 128

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >