Meble na wymiar

« Powrót do grupy: Porady i opinie

24 maja 2017, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie! Mam mały problem , nie mogę się zdecydować na meble do mojej kuchni. Nie bardzo wiem czy wybrać takie gotowe meble i dopasować je pod moją kuchnię , czy może wybrać Meble na wymiar jakie jest Wasze zdanie w tym temacie ? Dużo osób poleca mi bardzo wykonać mebelki na wymiar , a co Wy mi radzicie ?:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2017, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Na stronie www.ewodd.com znalazłem konfigurator mebli gdzie możesz samemu sobie zaprojektować szafki czy blaty. Do końca sierpnia mają niższe ceny więc można się załapać na promo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2017, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Może wstaw plan kuchni i wówczas będziemy mogli coś doradzić, z fajnych i ciekawych zestawów mebli zerknij na nasze kolekcje AdidarMeble.pl w razie pytań chętnie pomożemy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

My zamawialiśmy meble na wymiar, właśnie dlatego, że kuchnia nie była zbyt ustawna. Meble wykonywała firma Qchnie.pl, tu ich strona http://meblowanie.com.pl/, moim zdaniem spisali się naprawdę świetnie :) Kuchnię mamy nie dość, że ładną, to bardzo praktyczną i ergonomiczną :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2017, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne meble na wymiar do kuchni robi firma www.meb-lan.pl Korzystałem z ich usług i mogę polecić ich również wam. Ogólnie uważam, że meble na wymiar do kuchni są lepszym wyborem, można urządzić kuchnie tak jak się chce a meble są bardzo solidne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2017, 07:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zwrócić uwagę również na www.Regem.pl gdzie znajdziecie eleganckie oraz wysokiej klasy i jakości drewniane meble do swojego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2017, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o meble na wymiar, to moim zdaniem warto szukać przede wszystkim w sklepach internetowych gdzie mamy największy wybór,z naszej strony możecie liczyć na pomoc w kwestii wyboru dodatków i dekoracji, zapraszamy na Darymex.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kanapa do salonu Liczba postów: 48 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 358

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >