Meble na wymiar Gdańsk

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

22 marca 2018, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym wybrała też Indeco, ale Wybrzeże.:) Meble od nich posiadam już do sypialni i garderoby. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2018, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystałem z usług artstudio-rumia.pl , solidna firma. Poleciłem znajomym po tym jak sam skorzystałem z żoną i wszyscy zadowoleni :) ul. Kosynierów 7B
84-230 Rumia, tel. 609-743-444 e-mail: art.studio1@wp.pl - macie kontakt jak coś :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2018, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o meble kuchenne na wymiar to polecam
www.Meble-Gora.com gwarancja wysokiej jakości i terminowości :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2019, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetną firmą z Gdańska, która zajmuje się wykonywaniem mebli na zamówienie jest www.roelledesign.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę wam powiedzieć że wykonali solidne i bardzo dobrze wyglądające meble do mojego domu. Warto było się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2019, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja skorzystałem z tego bloga zanim dobierałem sobie meble do salonu oraz kuchni http://gama-meble.com.pl/jak-umeblowac-salon/ . Remont przeprowadzałem latem, na szczeście zaplanowałem go odpowiednio wcześniej dzięki czemu bez trudu miałem czas do dobranie sobie odpowiedniego umeblowania. Polecam przejść się po salonach meblowych i wybrania pełnej kolekcji, dzieki czemu sporo także zaoszczędzimy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2019, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Pół roku temu szukałam firmy, która zaprojektuje mi szafę pod skos w sypialni, porównywałam ceny i moje ogólne wrazenie. w końcu tez z neta poczytałam opinie i tak moja szafe wykonało Indeco Wybrzeże - najbliżej tez mnie, bo z Gdyni. Mogę polecic ich własnie, bo u mnie wywiązali się z zadania, od samego poczatku. Moment projektowania był dobrze przeprowadzony, moje uwagi dostosowane do projektu no i Pan, który z nami rozmawiał mega pomocny. Sam montaz okej, a finalnie szafa nie zacina sie, jest bardzo ładna i wykonana z dobrych materialów. Cena tez, jak to się mówi, atrakcyjna.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2019, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrą firmą zajmującą się wykonywaniem mebli na wymiar jest www.gammameble.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Polecam ich wszystkim z okolic Trójmiasta.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2019, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie warto ograniczać się tylko do jednego miasta, polecam szukać również wśród dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych gdzie masz szeroki wybór mebli w niższej cenie. Także tych zamawianych na wymiar.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2019, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

A słyszał ktoś o Unia Meble ? Tam są piekne narożniki skórzane i zwykłe. Obicia są bardzo oryginalne dlatego sklep mnie zaciekawił i zastanawiamy się z żoną nad zakupem. Kupował ktoś już ?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2019, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

U siebie mam szafę z Indeco z Gdyni, Indeco Wybrzeże. 2 lata i nic się z nia nie dzieje, skrzydła z szyn nie wyskakują, dalej pracują cicho, nie ma pęknięć. Ja mam 2 skrzydła jasny odcień drewna i jedno z lustrem. Panowi montowali sprawnie, nie zostawili po sobie bałaganu, wiec taki plus. A sama praca, od projektowania do montażu, przebiegała szybciutko.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >