Meble na zamówienie -woj.pomorskie

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

28 lutego 2013, 14:12

Zgadzam sie: good 1 bad

Możecie mi pomóc ?
Chciałbym znaleźć jakąś firmę u której mogę złożyć zamówienie..
Wiadomo zalezy mi na jakości, zeby to było zrobione na prawde porzadnie, bo chce miec to na pare lat itp.
Znacie kogoś takiego ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2013, 11:37

Zgadzam sie: good 5 bad

Mogę Ci polecić Wars-Stol wedlug mnie oni są porządni, jestem zadowolonym klientem, wykonali dla mnie bardzo dobrze pracę, meble są dokładnie tak jak oczekiwaliśmy z żoną ;) W każdym mon razie można na nich polegać a jakość jest rewelacyjna ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2013, 15:21

Zgadzam sie: good 5 bad

Zgadzam się! Pomimo bliskości z Trójmiastem śmiało mogę polecić firmę ze Swarzewa. Do tej pory jeszcze nie zetknąłem się z takim projektantem, z tak eleganckimi meblami. Naprawdę niesamowite wykonanie, jeśli chodzi o zamówienie zrealizowane do sypialni, a także dwa stoły. Nie spotkałem się wcześniej z taką jakością! To jest oferta dla wybrednych. Wieloletnie doświadczenie mówi samo za siebie i jest widoczne przy ukończonej pracy! Rewelacja!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2013, 15:58

Zgadzam sie: good 5 bad

Również polecam ich usłig. Najwyższa jakość produktów, precyzyjne podejście do zawodu. Pozycja godna polecenia, zaspokoi najbardziej wymagających.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2013, 13:33

Zgadzam sie: good 1 bad

Nie wiecie czy ta firma ma stronkę www? Chciałbym się z nimi skontaktować. Z góry dziękuję :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 czerwca 2013, 13:56

Zgadzam sie: good 3 bad

Oczywiście, że mają stronę internetową, teraz każda firma ma warsstolmeble.pl
Nie wiem w czym był problem. Wujek google od razu znalazł.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2013, 09:19

Zgadzam sie: good 1 bad

Ja wszedłem na to forum i adres mi się przydał nie musiałem wujka o nic prosić :)No a meble robią duże wrażenie. Widać, że to klasa premium :) Po prostu znakomicie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2013, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie pytanko o tą firmę. Ktoś zamawiał u nich meble do kuchni?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2013, 15:36

Zgadzam sie: good 2 bad

W sieci możesz znaleźć sporo opinii na temat tej firmy, niektórzy komentujący wypowiadają się na temat zamówionych mebli do kuchni. Poszukaj sobie. Swoją drogą, jest to renomowana firma w okolicy, tak więc nie martwiłbym się o jakość mebli, ponieważ nie ma znaczenia czy do kuchni, czy sypialni, czy gdziekolwiek... Ale musiałbyś sięgnąć głęboko do kieszeni :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2013, 11:21

Zgadzam sie: good 1 bad

Nieźle... Dla wybrednych. Galeria mnie wręcz zmiażdżyła.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • podnośniki Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Potrzebujesz wynająć sprzęt budowlany? Jeśli tak, to możesz również wziąć pod uwagę firmę Limarent. To wypożyczalnia zwyżek limanowa, ale także znajdziesz szero...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 60 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-bydgoszcz/ jest kluczowym elementem strategii marketingowej dla firm remontowych, ponieważ może znacząc...
  • Szkolenia Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Odkryj, jak możesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne z kursami oferowanymi przez Projekt Gamma. Zajrzyj na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot war...
  • Wykonanie wentylacji mech. - Ziterm Liczba postów: 21 Grupa: Firmy budow... Racja, dobrze mieć porządnych specjalistów w zakresie wykonawstwa instalacji w naszym nowym domu. W przypadku klimatyzacji, sanitarki, czy instalacji pompy ciep...

Czytaj też