Meble ogrodowe

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

20 maja 2009, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Zbliża się lato i warto by było pomyśleć o meblach ogrodowych na działkę... Jaki rodzaj mebli wybrać i z jakiego materiału? Poradźcie coś :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2010, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Z własnego doświadczenia polecam meble drewniane. Są one bardzo dobrze wykonane. Osobiście podoba mi się ich wygląd. Drewno jest często impregonawne więc nie mam problemu z ochroną przed deszczem. Można wybierać sposród krzeseł, stołów, ław i całych zestawów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2010, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy w czym gustujesz... Wiadomo, że o tym się nie dyskutuje :wink:
Ja osobiście preferuję solidne i drewniane :D

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2011, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

czesć. ja mam meble metalowe. Fajnie wyglądają bo są subtelne, wąskie nogi i oparcia krzeseł z modnym nadrukiem. nie są wygodne jak pokojowy fotel, ale w przyrodzie już tak jest :) Nie można rozsiąśc się w ogrodzie. Trzeba grać w piłkę, łapać motyle, podlewać rabatki.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2011, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

drewniane albo rattanowe- dają fajny klimat. metalowe są dość "chłodne" dosłownie i w przenośni, ale za to bardzo trwałe: coś za coś! najgorszy jest plastik chociaż pomimo uprzedzeń wiem, że z niego tez mozna stworzyc cos fajnego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2011, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja np. lubię gdy w ogrodzie posiadam meble które robią wrażenie jakbym je wyciągnął z domu... Jakieś fotele itp. tylko przystosowane do ogrodu.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2011, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładne te wasze huśtawki

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2011, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jeszcze nie :) tym bardziej reklam nie lubimy :))

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2011, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolejny kolega reklamodawca ehhh żal mi ludzi..

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2011, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik przemek72 napisał: Ja np. lubię gdy w ogrodzie posiadam meble które robią
wrażenie jakbym je wyciągnął z domu... Jakieś fotele
itp. tylko przystosowane do ogrodu.

Takie meble znajdziesz tutaj http://www.katalog-meble.pl/12-meble-ogrodowe

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 311 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...
  • Fotel ogrodowy: hit czy kit? Liczba postów: 51 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem taki fotel jak najbardziej przyda się w każdym ogrodzie - będzie gdzie usiąść i ewentualnie trochę odpocząć.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 402

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >